Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam grow box 120×60×180 Jestem nowy ,pytanie jaki panel Led do tego boxa ,max będę miał 3 rośliny ,mój budżet na panel Led to 400zl ,doradzcie coś w tej cenie ,dzięki wielkie 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę fioletowo różowe światło, to od razu mogę ci napisać ze 100% pewnością, że hps będzie lepszy jeśli chodzi o jakość światła i wydajniejszy. Tanie panele led to kupa i samo to, że są led nie daje im żadnej przewagi nad hps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik masz rację, mam lampe led grow i doświadczyłem tych " cudownych promieni" uprawa sie ślimaczyła po kupnie panelu ledam wszystko sie zmieniło tzn na lepsze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że Led panel będzie lepszy do grow box, ile watowy wystarczy do tego boxa, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik tak już jest w drodze ma być jutro albo pojutrze, 

@doominik dlatego wolałbym w Led panel ,a może taki panel co jest w linku tylko razy ×2, Co powiesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@insane93 tak oczywiście że będę słuchał, Po to jestem tutaj żeby się dowiedzieć od profesjonalistów, tak będę zamawial napeno hps, hm tylko jakie albo 2× hps  do boxa 120×60 ×180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni te panel z kolorowymi diodami to strata czasu, kasy i pracy. Na wczesny veg jeszcze dają radę, ale potem rośliny będą się wyciągać i sam popcorn wyhodujesz. Kupisz to będziesz żałował, a potem albo się zniechęcisz, albo i tak kupisz coś o wiele droższego. 

Do takiego namiotu idealnie pasowałby migro aray 240W-mam takie 3 i sobie chwalę. 

Mars hydro sp3000, ale to nic taniej nie wyjdzie, chyba, że tsl2000. Wszystko o wiele droższe niż twój budżet. 

Taki hps możesz dać wysoko i szeroko rozgiąć odbłyśnik i pociągniesz, chociaż środek namiotu będzie lepiej doświetlony. Jak będziesz miał 3 rośliny to najmnieeszą dajesz wtedy na środku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...