Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Minusem jest to że woda zbiera się na wentylatorze, w miejscu strzałki jest mała kałuża której nie widać, nie wiem na ile to jest bezpieczne, wentylatorki z pc chyba nie są wodoszczelne. Zmniejszę chyba intensywność wydmuchiwanego powietrza z nawilżacza 

 

IMG_20210316_231724.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Nie leje żadnych nawozów jeszcze, wiadro już jest tak podziurawione ze od spodu pęklo na pół, na szczęście tylko pęklo a nie rozwaliło się, pH mierze raz na tydzień, na prawdę nie wiem co jest nie tak, żadnych przebarwień, plamek, po prostu jakoś słabo idzie. Może ta ziemia westland faktycznie chyba chujowa, nie chciało mi się zamawiać biobizz all mixa to teraz mam 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy chyba wrzucę tam zwykle żarówki bo nie da się już zmniejszyć tych lumenów. Teraz tam będzie może z 8000 lm. Otworzyłem boxa żeby światło uciekało 

 

Aktualizacja, są pod żarówkami 2x 1600 lm i 1x 2400 

Razem 5,6 tys lm. 

Nie wiem czy jeszcze odbiją czy już raczej kosz? Mogłem w sumie całego wega jechać na żarówkach, a na flo dać te ledy

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale nie było żadnych popaleń na liściach. W kalkulatorze 8 tys lm powinno być git jak na ten mój box. Dałem pod te żarówki dla sprawdzenia zobaczę jak będzie. Nawet nie ma jak lst robić bo gałąź na gałęzi rośnie 

 

IMG_20210320_182749.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Widocznie za blisko roślin trzymałeś panel i światło było dla sadzonek za mocne, dlatego zaczęły się zbijać. Trzeba było dać na wstępie ten panel na wysokość około 60 cm nad roślinami i jakby się wyciągały to wtedy lekko go obniżyć, lub zostawić na 60 cm, jakby rozwój plantów przebiegał prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...