Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

6 dzień. Future idzie ciut szybciej, po lewej, tamta druga po prawej 

IMG_20210309_222745.jpg

Wiem że na tym zdjęciu wyżej wyszło jakby końcówka prawego liścia future była jakaś przebarwiona, ale tak się po prostu światło odbiło 😁

Jedna z roślin jest już w docelowej doniczce 4,2l , a future jeszcze się pomęczy w kartonie, jak zobaczę że korzenie wychodzą dnem trafi do 12l donicy 

 

IMG_20210309_223111.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 dzień, nie są za małe jak na 10 dni? Nie wyciągają się tylko tak po prostu rosną wolno. Nie wiem czy przy przesadzaniu czegoś nie zjebałem. Czy robienie 14 dniowego wega ma tu sens? Zostałyby jeszcze 4 dni 

IMG_20210312_110847.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, konopny_janusz napisał:

Czy robienie 14 dniowego wega ma tu sens? Zostałyby jeszcze 4 dni 

daj więcej wega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Obie przesadzałem i wyrobiłem za mały dołek, później lekko docisnąłem bryłę i nie wiem czy coś w środku w korzeniach nie jebło przy obu roślinach. No ale nic, lepiej czekać. Na flo już nie będą rosły? 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz wiesz co zależy jakie masz odmiany. U mnie np jedna po przelaczeniu poszla w górę 40cm. Reszta koło 20cm. Tylko jUz nie robilem zadnego lst tylko puściłem wolno. W sumie wczoraj najwyższą musilem obniżyć o 15cm i zrobilem supercropping. Pozniej wrzuce zdjecia na mojej fotorelacji to bedziesz mógł sobie zerknąć. Te rośliny są naprawde silne. Ja w poprzedniej uprawie robiłem takie lamanie łodyg że sobie nie wyobrażasz. Nie zrobilo to na nich zadnego wrażenia a odwdzięczyły sie kozak plonem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry mam pecha do sezonówek, automaty zdaje mi się trochę szybciej rosły w gorszych warunkach. Tak np wyglądały w 10 dniu na chińskim ledzie. Chociaż może mi się tylko tak wydaje bo bardziej się wyciągały 

IMG_20201209_205908.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja. Chyba zmniejszę natężenie światła bo zbijają się, albo mi się wydaje? 

Obie już są w docelowych doniczkach

Mam inny problem, nawilżacz powietrza nie mieści się w boxie.. 

IMG_20210316_201455.thumb.jpg.cb088c4919b13d0709ade60ec3f25ded.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, konopny_janusz napisał:

Aktualizacja. Chyba zmniejszę natężenie światła bo zbijają się, albo mi się wydaje? 

ta pierwsza może i tak, podlewaj po całości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...