Skocz do zawartości
konopny_janusz

1x Future #1 | 1x Black Widow

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy bo tego nie widać ale zobacz na to 

Przed odsłonięciem i po odsłonięciu. Ponadto jest dużo odrostów zasłoniętych No ale też boję się usuwać zdrowe liście bo roślina może się spowolnić w dalszym rozwoju

IMG_20210417_220604.jpg

IMG_20210417_220612.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Nic się nie stanie, poprzednio ciąłem, jakby liście roślinie miały być do niczego niepotrzebne :D Jasne, jak za dożo na raz utniesz to ją przyhamujesz, ale zaraz i tak odbije. Ja nie tnę, bo chce sprawdzić, jak pozostawienie liści i cięcie , jak najmniej wpłynie ostatecznie na topy i jakość oraz moc palenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Jaki weg ma przełożenie na bliskość zbiorów? Żadnego. Weg tylko i wyłącznie przekłada się na początkowy rozmiar twoich roślin, jaki będzie stanem wyjściowym , z jakiego na kwitnieniu jeszcze bardziej się rozwiną i przeobrażą w dojrzałą postać. Dasz dość światła i inne warunki też będą dobre, dawki nawozów i częstotliwość podlewania dostosujesz do potrzeb rośliny to będziesz cieszył się stosunkowo szybko dobrym plonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie wiem tego, nie uprawiałem wcześniej nigdy sezonów, zobaczy się ile wyjdzie dni. Ty w poprzedniej uprawie miałeś koło 120 dni do zbioru, a warunki miałeś raczej dobre jak nie bardzo dobre. Postaram się tym razem wytrzymać do bursztynów, i w końcowej fazie nie golić roślinki z liści bo później szybciej umiera robi się sucha i wgl

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Nie, brakowało mi światła do 33 dnia na flo. Po dodaniu drugiego panelu ruszyły z mocą. Trzymałem je do 125 dnia , ale teraz będzie to znacznie krócej. Wiem, co zrobiłem wcześniej nie tak, jak powinienem , aby uzyskać znacznie szybciej to, co chciałem. Niby wcześniej wyszło dobrze, ale wiem, co zrobić , by szybciej wyszło znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to ja teraz miałem na początku zbyt blisko panel zbiły się, po czym wrzuciłem im zwykle żarówki świetlówki żeby się wyciągnęły po czym wróciłem do panelu tylko 60 cm nad roślinami. Więc już popełniłem błąd. Dodaj do tego skoczogonki i stosowanie chemii, to już jest kolejny błąd który uczy że serio jednak lepiej było zamowic ziemię Plagron, biobizz albo canna terra. 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Zdarza się, ważne, że nie zawaliłeś na tyle, by nie doświadczyć już teraz klęski. Rosną , więc cały czas jest szansa, że coś dobrego z nich będzie. Ja teraz poszedłem sprawdzonym schematem, jaki myślę, że ulepszyłem o wnioski z poprzedniej uprawy, a jaki będzie tego wynik to też niewiadoma, jak zawsze, ale spodziewam się, jak na razie czegoś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...