Skocz do zawartości
Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

@WielebnyMerry Dzięki ziomku, topy wyglądają na dobrze zbite , ale w tej temperaturach, jakie teraz są w Polsce suszyć to jest pomyłka. Dobrze że nie trymowałem dokładnie, tylko tak minimalnie, bo bym już miał pewnie topy wysuszone po 2 dniach, a dzisiaj sprawdzałem i są nadal w miarę wilgotne, więc jest nadzieja, że tragedii nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment mogę powiedzieć, że Acapulco gold to , jak chodzi o plon świetna roślina. W tej samej doniczce, w jakiej rosły LSD czyli 8 l , to ile ona szczytów wytworzyła i jak bardzo są rozbudowane przy zastosowaniu treningu FIM to jest piękne. Jedna roślina, a LSD przy tym samym treningu, choć nic złego o niej nie mogę powiedzieć, to jednak na bank Acapulco gold bije w plonie o głowe LSD.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 👍👌 warto tu dodać że acapulco gold jest w ok 70% sativą, jest też odmianą samą w sobie, wyhodowaną w Meksyku w acapulco. 

Lsd jest krzyżówką w większości indica, połączeniem skunk#1 z Afghani indica, gdzie skunk#1 jest połączeniem Afghani indica z acapulco gold sativa i z Columbian gold sativa. Zatem lsd ma w sobie tylko odrobinę takiego potencjalu jaki oferuje acapulco gold. 

Koniecznie daj trip raport po spaleniu jednej i drugiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Aron napisał:

@KlausKörner Są dwie wersje LSD. Dominująca indica i dom. sativa.

 

On ma tą samą co ja, z barney farm

Ponadto nigdzie nie potrafię znaleźć informacji jakoby lsd występowała jako sativa. Notabene lsd to produkt pracy (wynalazek) barney farm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sativowa lsd to nie lsd według mnie, prawdziwe lsd powoduje halucynacje, otumanienie, czasem powodować może myśli samobójcze, a nie dawać energicznego kopa, bez sensu 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie trochę lsd co ma tylko trochę genetyki lsd. 

Ale warto wiedzieć. Pozdro

6 minut temu, konopny_janusz napisał:

Sativowa lsd to nie lsd według mnie, prawdziwe lsd powoduje halucynacje, otumanienie, czasem powodować może myśli samobójcze, a nie dawać energicznego kopa, bez sensu 

Lsd to lsd, lsd to barney farm, lsd to indica w 70procentach.

Lsd XL super to nie lsd a dwie sativy plus trochę lsd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, KlausKörner napisał:

Lsd z genetyka lsd to już brzmi dziwnie. 

To jakby masło z domieszką masła, czyli nie masło a... masmix czy inna rama

Czyli to:

Ale sativa daje inny haj xDD W dodatku to sativa ze sporą zawartością THC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...