Skocz do zawartości
Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Strach napędza myśli w tym kierunku i po pewnym czasie myślenia o kryminalnych w końcu wasze marzenie się spełni ;D.

Czyste sumienie i pozytywne myślenie :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MałyTopek Przede wszystkim patrzyłbym na bezpieczeństwo i działał z wielką rozwagą, bez pochopnych ruchów, bo przyjście kryminalnych nie wydaje mi się, aby zależało od naszych marzeń czy życzeń. Jednak pozytywne myślenie, jak najbardziej jest potrzebne dla samej psychiki człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @point.99 też jestem napalony na acapulco Gold ale trudno o pierwowzór... Wiecie że acapulco gold zdominowała amerykański rynek na przełomie lat 60/70, gatunek z Meksyku, cały powstający ruch hipisowski palił w usa tą odmianę. Pewnie i John Lennon... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@KlausKörner  NIe miałem pojęcia, nie wnikałem w historie tej odmiany, wziąłrm ją bo chciałem sative, a nie mieli akuratnie w sklepie tego, co chciałem, więc wziąłem Acapulco Gold i do tego LSD od Farney's farm.

A no taka odmiana. Złoto acapulco. 

Genetyczny przekozak, warunek jednak jest.... 

Dasz znać jak zajarasz... Lada dzień ścinka, więc nie długo. 

Lsd też mam. Też barney farm. 

Na następny na bank acapulco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kosie, 2,5 h zabawy.  Grubo przesadziłem w ilości, ostatni raz tak robię, bo to niepotrzebne ryzyko. Zobaczmy ile wyjdzie. Jak chcecie to typujcie, zobaczymy czy ktoś trafi.  ;)

kosa.jpg

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...