Skocz do zawartości
Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

50 dzień kwitnienia. Dzisiaj po raz pierwszy sprawdziłem trichomy i ku mojemu zdziwieniu jest mleko i do tego od 10 % nawet do 30 % bursztynu na niektórych topach. Związku z tym chyba ostatni tydzień leje im nawozy, a potem tydzień poleci woda z miodem i kosa.

50 d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Nie, bez flusha, normalne podlewanie tylko już bez nawozów, a zamiast nich łyżka stołowa, taka jak do zupy na 1,5 litra wody i tak do samej kosy. Można stosować taki miód, jaki się akuratnie posiada, ja daje lipowy, ale jak masz kwiatowy , lub inny to też będzie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Dobry_Człowiek!  Ja kiedyś dodawałem melasę z buraków lub trzciny i efekty były mega. Raz nie podałem i w smaku były duże różnice na minus. 

Zaczynałem podawać zawsze razem z pierwszym podaniem p/k. Większość boosterów była na melasie nie wiem jak teraz :ganjamon:

Sprawdzałeś juz miód wcześniej i czułeś różnice?  

Ps. Dawałem 3 łyżki melasy na 5l mieszanki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Jaras565  Nie znam tego, co przedstawiłeś, ale każdy nowy sposób jest wart do przemyślenia. Tak , ale to subiektywna ocena , bo odciąłem się, jakiś czas przez na wyjazd od środowiska ludzi palących, więc teraz sam testuje to, co "stworze".

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy No ja od 6 lat nie miałem  okazji bawić się pomidorami więc podaję "stare" info. Kiedyś na angielskim forum czytałem, że canna boost etc są w 75% robione na melasie cukrowej, idąc tym tropem można w ciekawy sposób dołożyć fajny booster panienką, a smak nie tylko przezemnie był wychwalany 😉

PS. Niedzielne naleśniki też fajnie z nią smakowały 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaras565  Ja bawiłem się domowymi nawozami ostatnim razem, ale niestety choć oczywiście da się na domowej produkcji coś fajnego wyhodować to , jak chodzi o samo tempo wzrostu na nawozach dedykowanych to moment w porównaniu z tymi domowymi i leci wszystko magicznie szybko i pięknie , jak wiesz, jak dawkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...