Skocz do zawartości
Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy  W jakich proporcjach stosujesz te wszystkie odzywki podczas kwitnienia. czy mixujesz je też? jak często je podajesz? Chciałbym się zorientować jak ty to robisz i dodać coś z tego do tego co sam już wiem. A tak po za tym to grubo to wygląda na tym zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99  Ziomku ja dobieram mieszankę w zależności od tego, co widzę po roślinach, jak widzę, że roślina jest w stanie przyjąć daną dawkę nawozów, a mówi przez liście, że brakuje jej danego pierwiastka bardziej niż innych, to daje takie proporcje nawozów, by tego, co mówi, że ma wystarczająco nie dostała wcale albo dostała tego minimum, a przy tym, by dostała maximum tego, co na dany moment pokazuje, że jest jej szczególnie potrzebne. Więc nie jestem ci w stanie powiedzieć, co i jak leje, bo za każdym razem leje inaczej, by stworzyć mieszankę odpowiednią na dane podlanie. Wszystko opiera się na obserwacji aktualnego stanu rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Wyjdzie ci znacznie więcej, sam obstawiam wynik bliski 0,5 kg. Scrog pozwala na optymalne zagospodarowanie powierzchni uprawnej, by wyciągnąć z niej jak najwięcej, więc jak z mojej idzie wyrobić 300 g to z twojej 0,5 kg nie powinno stanowić problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ladnie idziesz. Mozna powiedziec ze brak jednej z odzywek jakich uzywasz moga powodowac spore różnice. Mojm obstawiam ze do twojch brakuje od 7-10 dni by tak wyglądały. Zrobilem 3 dni temu test na oprysk, dodalem 4 krople pk do czystej wody 900ml i zrobilem oprysk, efekt wow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  No lecą szybko, a na co przekłada się wiele czynników, bo w przypadku tej uprawy zrobiłem wiele rzeczy inaczej niż na poprzedniej i wyszło to na dobre. Na poprzedniej miałem spore braki w nawozach, ale też do 33 dnia na flo brakowało mi światła, i dlatego też wszystko szło wolniej niż obecnie.  Na tamtej uprawie kwitnienie wyniosło mnie 95 dni, a na tej uważam, że spokojnie się do 70 dnia wyrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...