Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

27 dzień od przełączenia. Kwitną od 20 dni.

100_3022.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  U mnie ciasnota to norma, bo mam stosunkowo niewielki box 0,32 m2 i 6 roślin w nim, ale będzie dobrze. Ledy są najwyżej , jak być mogą, ale to też nie problem na tym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@point.99 No obstawiam, że wyjdzie finalnie pomiędzy 300-400 g suchego, mimo że to tylko 0,32 m2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@point.99 No obstawiam, że wyjdzie finalnie pomiędzy 300-400 g suchego, mimo że to tylko 0,32 m2.

Jak zakładasz ponad 300 to szykują się murzyńskie pały. Na taką powierzchnie 200 to jest duży sukces. Lubię oglądać boxy w których jest ciasno, dużo wyzwań po drodze, ale jak im sprostamy to przełoży się to na ilosć.

 

Pozdrowik.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@niewiemalesiewypowiem  Możliwe, że się przeliczę, ale sugeruje się poprzednim wynikiem i obrazem tego, jak na poszczególnych etapach to wcześniej wyglądało. Wcześniej , gdyby mi jedna nie zhermiła to mogłem liczyć na 300 g, ale z racji zhermienia jedna nie była liczona i wynik z 3 sztuk w tym boxie wyniósł 220 g.

@konopny_janusz  No w miarę ładnie leci ziomku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

32 dzień kwitnienia. Kwitną od 25 dni.

25 dzień kwitnienia.jpg

25 kwi zbliżenie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  Jak na razie nie narzekam, wszystko idzie w miarę gładko, ale wiem, że jak to w życiu w każdej chwili coś się może skomplikować. Dzisiaj u mnie dostały pierwszy raz pół dawki Plagron GS poza standardem, jaki im do tej pory lałem, więc powinny być zadowolone. Robiłem tak sam dla siebie porównanie zdjęć z obecnej uprawy i poprzedniej i obecna wypada w mojej ocenie znacznie lepiej. Jak strzelisz fotkę swoim koło 25 dnia to porównamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry 

Nawozy, jakie posiadam:

Cannazym

Canna rhizotonic

Canna terra vega

Canna terra flores

Calmag Biobizz

Plagron green sensation

Obecnie leci wszystko poza rhizotonic i cannazym, bo je już skończyłem podawać.  Teraz na zmianę w różnych proporcjach vega , flores, calmag i gs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Matisonek Tak pod panelami od Ledam 2 x 60 W.

@Piccolo Nie kupowałem royal suger, a teraz już dokupywał nie będę, więc będzie musiał wystarczyć gs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...