Skocz do zawartości
Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

@WielebnyMerry  Za jakieś 2 dni powinieneś mieć pierwsze oznaki kwitnienia. W miarę szybko lecą, ale patrząc, że cały czas im coś do wody leje, jak nie enzymy to ukorzeniacz , tak samo z innymi nawozami już lecę na połowie dawek , jeszcze tylko Plagron green sensation leży i czeka na swoją kolej, ale to jeszcze z 2 tygodnie mi zostały na dołączenie gs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  Mnie ziomku nie pytaj, bo ja nie jestem raczej właściwym osobnikiem do zadawania mu takich pytań :D Masz dylemat czy dać dwie czy trzy rośliny na powierzchni 0,48 m2? Moja powierzchnia to 0,32 m2 i mam na niej 6 roślin obecnie, ale dwie to tak dla jaj bardziej, chce zobaczyć, co z tego wyjdzie. Na swojej powierzchni upycham minimum 4 sztuki, ale to dlatego, aby robić w miarę krótkiego wega, bo jak bym dał długiego to bym miał rośliny na suficie, gdybym już przełączył je na flo. Ty , jak masz plany trzymać rośliny na długim wegu to pewnie 2 sztuki ci starczą na tej powierzchni, a o wysokość namiotu zakładam, że nie masz się co martwić.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  Tak drugi. Pierwszy wyszedł z wynikiem 220 g z 3 roślin, bo 4 okazała się hermą. Wszystko zależy od długości wega, jak planujesz dać 50 dniowego wega to możliwe, że dwie rośliny ci wypełnią na scrogu przestrzeń. Najdłuższego wega, jakiego robiłem to 28 dni, a teraz to mniej więcej 22 dni, więc jak dasz ponad drugie tyle i w tym czasie będziesz rośliny trenował, np. Fim czy Topping to możliwe, że dwie sztuki wystarczą i 3 to będzie za dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@WielebnyMerry  Wszystko zobaczymy w swoim czasie. Uprawa tym razem bardziej puszczona "swobodnie" , teraz postanowiłem, jak najmniej ingerować, jak usuwam liście to , jak już wiszą uschnięte.

Ja teraz zrobilem taki maly test na dwoch roslinach. Oczywiscie nie puściłem ich swobodnie jak Ty, ale w jednej zostawiałem wiecej lisci niz na drugiej i gołym okiem widac ze tam gdzie więcej lisci są większe topy i roslina wygląda zdrowiej. W następnej urpawie będę starał się usuwać jak najmniej liści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! No ja właśnie to testuje, bo wcześniej dość mocno strzygłem, a teraz chce zobaczyć, co się stanie, jak moja ingerencja będzie minimalna. Oczywiście zobaczę, co będzie dalej, bo w stosunkowo małym boxie mogę w pewnym momencie nie mieć wyboru i coś tam będę musiał wyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie dałem ciała tym strzyżeniem! Ale człowiek uczy się na błędach, teraz szukam już dobrego producenta nasion i czas po malutki skupić się na nowej uprawie, może coś na fast auto raz pójdę na test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...