Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2x LSD | 1 x Acapulco Gold | 1 x Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Piccolo Używam, nie mierzyłem jeszcze wody z kranu, miernik kupiłem dopiero dzisiaj. Nie dałem nic na korzenie, jak do tej pory. Jednak byłem dzisiaj w stacjonarce i zrobiłem zapasy wielu nawozów, kupiłem sobie też 50 l ziemi, bo nie wiem czy roślin nie przesadzę do ziemi, Jednak ogólnie mam zlewkę, bo mi plon jest nie potrzebny do niczego z tej uprawy, a tylko chce się pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@przemiły Przesadziłem dzisiaj sadzonki do większych doniczek, ale trochę się w uprawie pozmieniało, bo Critical  okazał się mutantem i został wyrzucony, a na jego miejsce wszedł krzak Purple Haze i dorzuciłem jeszcze jedną sadzonkę LSD. Wszystkie rośliny rosną obecnie w ziemi Canna profesjonal.

DSC_0036.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cieniu Rozwój roślin był wolny, więc odpuściłem kokos i wróciłem do ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tylkozagladam Nie miałem miernika EC jeszcze wtedy, zabrakło mi też kilka innych rzeczy, jak ukorzeniacz, a jak byłem już w sklepie po miernik Ec i ukorzeniacz i parę innych rzeczy to wziąłem też ziemie i przesadziłem, bo uznałem to za wygodniejsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Aktualizacja. Po zamontowaniu siatki oświetlenie zostało przełączone na 12/12. Dzisiaj pierwszy dzień po przełączeniu na flo.

12 h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  To penele led nie HPS, ale ogólnie masz racje. Jednak obecnie to dla mnie bez większej różnicy, bo jaki jest stan to widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kush  Różnie dla każdej, bo nie wszystkie mają tyle samo. Nie sugerowałem się dniami wega, bo mi to było po nic, patrzyłem na to, co chciałbym w danym wypadku osiągnąć, a nie ile to dni trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

13 dzień od przełączenia. Rośliny kwitną od 6 dni.

2.JPG

4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...