Skocz do zawartości
Fan BMW

Czechy coffee shop - gdzie kupić marihuanę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, w jakich barach w pradze mozna dostac jakiegos spoko squna, i w jakiej cenie, zeby nie zostac oskubanym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ricko Pytaj luokalsow po za centrum, będzie tanio.
W barach ok. 240czk/g a na ulicy 200 

Klub Shotgun na Zizkovie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka, nigdy nie mialem okazji nabywac w Czechach. Prosze o praktyczne rady. Czy w Ostravie mozna dostac czyste ziolo - bez dodatkow? Jak i gdzie o nie zapytac? O jakiej porze w tygodniu?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , pytanie mam do kogos , ma ktoś kontakt żeby ogarnąć jakiegos Tematu dobrego w Pradze bądź wie gdzie , bo czarnoskórzy panowie dymają na siano

Edytowane przez Agent1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W. Cheb gdzie można dostać THC? Mam 15 km z Bayern mitterteich....mam tu pracę i chce bakać niż chlać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jest w stanie ktoś pomóc 25.09 w tą niedzielę wybieram się do czeskiego breclav potrzebuje palenia najlepiej 10g dajcie znać ewentualnie pomóżcie coś polapac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/09/2022 o 14:12, Andi napisał:

@Lukasz1702 nie tam mnie niema

Hey czy bys mi mogl pomoc? Jestem z Belgii na wakacje i jeszcze jestem tu 10 dni a zioło mi nie wystarczy proszę o ratunek xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wybieram się z kumplami na wekend do Cieszyna, czy w tym czeskim jest miejsce gdzie można usiąść napić się piwka i zapalić? Bez kupowania większej ilości, tak poprostu na miejscu😁Albo ciasteczko skonsumować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...