Skocz do zawartości
Fan BMW

Czechy coffee shop - gdzie kupić marihuanę ?

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Szym napisał:

@mileey można można 

Dzięki? A np gdzie konkretnie? Chodzi mi o nazwę/nazwy barów w których jest możliwość i pewność kupienia trawki. Ostatnio byłem w Czechach z 10 lat temu i pewnie sporo się już w tej okolicy pozmieniało.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrawa raczej odpada, na razie jedynie mogę zajechać do czeskiego Cieszyna i tam poszukać jakiegoś coffee shopu czy knajpy gdzie sprzedają. Jeszcze pytanko, gdybym chciał przejść z ziołem na teren naszego kraju to jak jest z kontrolami np przez straż graniczną lub policję, mogą cie zatrzymać i przeszukać? Zależy mi żeby tylko w Czechach kupić i zajarać u siebie, niestety podobno często kontrolują przy granicy i pobliskich ulicach:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze temat, bo tez czesto jezdzilem do Ostravy na hokej i obowiazkowym punktem wycieczki byla zawsze cafe de la ostrava, ale obecne czasy zmuszaja mnie do sprobowania wlasnych sil w uprawie. Cafe de la ostrava jest zamknieta z powodu lock downu w Czechach, ostatni raz bylem we wrzesniu i jedyna kontrola graniczna, ktora byla na A1 dotyczyla jedynie aut ciezarowych. Jezdzilem na hokej od 10 lat i nigdy nie spotkalem sie, zeby jakies auto osobowe zostalo zatrzymane do kontroli, nawet kiedy nie bylo jeszcze autostrady. Ktoś gdzies napisal, ze trzeba kupic winiete, ale z tego co sie orientuje, to do zjazdu na Ostrave centrum mozna jechac bez winiety. Za parking tez nigdy nie placilem na stodolni, sa bezplatne miejsca pod sama cafe de la ostrava.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21/11/2020 o 00:11, Zielone krainy napisał:

@Hellyeah  Ja mam 2 kg do sprzedania, bierzesz? 😄

 

W dniu 21/11/2020 o 00:11, Zielone krainy napisał:

@Hellyeah  Ja mam 2 kg do sprzedania, bierzesz? 😄

Wickr me lub whatsup 0031617931908 mozna private pogadac,wazne

Edytowane przez ANDREJ212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to teraz wygląda w sensie podczas pandemi jak wszystko pozamykali da się kupić coś lepszego sortu? Planuje zrobić mojego pierwszego tripa do Czech i nie wiem czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 02/09/2020 o 12:05, mikosz napisał:

Z paleniem w Czechach nie ma w praktyce żadnego problemu, byłem w te wakacje z narzeczoną w Pradze na wyjeździe typu „od jointa do jointa”. Paliliśmy dosłownie wszędzie, w dodatku wcale się nie kryjąc i nikt nam nic nie powiedział. Nawet kręcenie przy stolikach w restauracyjnych ogródkach nie robiło na nikim wrażenia. Temat kupowaliśmy od gościa za barem w Shotgunie na praskim Žižkovie. Obskurne miejsce strzeżone domofonem z kamerką, dzwonisz, po chwili otwierają się drzwi i zalatuje woń ziółka. Wchodzisz schodkami w dół do ciemnego pomieszczenia, zamawiasz przy barze piwo, a następnie siadasz i je pijesz. Co ciekawe, żeby gość ci sprzedał najpierw musisz wypić całe piwo. Nie wiem co to ma na celu, może chodzi o to, że policja nie może spożywać alkoholu na służbie. Jak już wypiliśmy nasz złoty czeski trunek to idziemy ponownie do gościa i zamawiamy X gramów. Pan wyciąga taką dużą tubę i wyciąga z niej zamawianą przez nas ilość samarek. Cena 250 koron czyli ok 42 zł za 0,9-0,95 (ważone) tematu jakościowo odpowiadającemu temu co u nas krąży na ulicy. 

O stary jestem dzisiaj i dalej działa, dzięki  wielkie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, czytam komentarze i postanowiłem spróbować się też, dowiedzieć gdzie w Tabor/rze można dostać squna? Za wszelkie info wszystkim dziękuję :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...