Skocz do zawartości
Tester

Liście marihuany, konopi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy liście marihuany się pali ? 

Liście konopi do palenia są bezwartościowe, nie posiadają substancji odurzającej w dużym stężeniu, więc nie nastąpi efekt odurzenia. Oczywiście mówimy tu o dużych liściach, te mniejsze przytopowe mogą zawierać całkiem sporo THC. Dzieje się tak dlatego że listki te wyrastają blisko w otoczeniu kwiatostanu, żywica czyli triochomy również pojawia się na listkach które są blisko kwiatostanów. 

Zależne jest to od odmiany, niektóre potrafią naprawdę bardzo dużo posiadać żywicy na małych liściach przytopowych, dlatego rolnicy nie usuwają ich, bo i poco skoro potrafią klepać i to dość dobrze. 

Co zrobić z  pozostałymi liśćmi ? 

Pozostałe liście często są wyrzucane, a można z nich zrobić całkiem fajne rzeczy które mogą dość dobrze "klepać". np:

- makumbe

- masło konopne 

- haszysz 

Poniżej przedstawiamy najczęstsze sposoby na wykorzystanie liści:

Masło konopne

Haszysz metodą bubble bags 

Makumba 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

niby oczywiste że liści się nie pali a tak naprawdę wiele osób myśli że właśnie liście się jara, muszę spróbować wykorzystać liście na haszysz

Edytowane przez Filozof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wywalałem zawsze liście a odkąd kupiłem sobie worki bubble bags to robię z nich haszysz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...