Skocz do zawartości
Jakub Balasiński

Potas ,azot ,fosfor . Ile trzeba to zapewnić podczas kwitnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Co i ile  ma zawierać nawóz do kwitnienia ,chce kupić jakiś nawóz ale nwm jaki bo mieszkam w Niemczech i muszę znaleźć jakiś naowz ale potrzebne mi nazwy ilości  składnikow jakie maja  sie tam znajdowac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jakub Balasiński po prostu weź jakiś na kwitnienie i będzie dobry, podstawowe składniki to potas fosfor trochę azotu też nie zaszkodzi a pomoże, prawie każdy nawóz ma takie składniki tylko w różnych proporcjach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minutes ago, Kalafior said:

@doominik https://www.growshopjamaica.pl/biobizz-try-pack-indoor-zestaw-boosterow-i-nawozow-3x250ml/1819/

A o tym zestawie co myslisz? Jest stosunkowo tani ale dobrej marki. Kompletuje właśnie wszystko do swojej pierwszej uprawy i rady doświadczonych growerow bardzo mi sie przydadza ?

Jeśli chodzi o uprawę w glebie, to nic więcej chyba Ci już nie potrzeba. To są bardzo dobre nawozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik @CheMsKuN Uprawa bedzie w boxie. Mam światełko,  mam nawozy, ziemie all mix, jakies przeciw zapaszki (sam zapach rosliny nie będzie mi przeszkadzal, ale wiadomo jak to jest). Brak mi wentylacji ale do boxa 40x40 z docelowo dwiema roslinami wydaje mi sie ze wystarczy w czasie "dnia" uchylac drzwiczki. Box w środku matowo bialy. Potrzeba mi czegos wiecej? Mierniki temp i wilgotności sa również 

Edytowane przez Kalafior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...