Skocz do zawartości
Duszek

Ile ja trzymać jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogółem ta pani przeżyla około miesiąc bez wody i jak na to co przeżyla to i tak dobrze wygląda moim zdaniem. Może wy coś poradzicie żeby lepiej wyglądała, i kiedy mniej więcej ją ścinać?

IMG_20210226_101705.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Duszek napisał:

Ogółem ta pani przeżyla około miesiąc bez wody i jak na to co przeżyla to i tak dobrze wygląda moim zdaniem. Może wy coś poradzicie żeby lepiej wyglądała, i kiedy mniej więcej ją ścinać?

IMG_20210226_101705.jpg

wrzuć jakąś normalną dobrej jakości fotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Duszek musisz wstawić zdjęcia na których widać trichomy najlepiej z pod lupy lub mikroskopu, kolejna rzeczą jest to jakich efektów oczekujesz od swojego palenia tj. energetyczne palonko czy kanapiak czy pośrednio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie tu widać. I jeszcze inna kwestia w jakiej wilgotnosci i temperaturze ja trzymać podczas kwitnienia? Ogółem ta uprawa to troche amatorka bo mnie nie bylo dlugo i tez nie poswiecilem im czasu ale na nastepnej na pewno bedzie lepiej, mysle tez o fotorelacji

IMG_20210226_154406.jpg

IMG_20210226_154352.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pomysly jak zejsc z wilgotnością bo tak 50% to u mnie standard nawet jak otworze okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...