Skocz do zawartości
karolskc

Brązowieja włoski na topach czemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie brązowieja włoski na topach czemu czy możliwe że mają za gorąco czy jaka przyczyna pomocy box 7200lm co jest nie tak

IMG_20210224_143301.jpg

IMG_20210224_143349.jpg

IMG_20210224_143418.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko wporzadku tak? Nic się nie przejmować? 

A po drugie nie wiecie ile jeszcze do kosy 

IMG_20210223_211757.jpg

IMG_20210224_143418.jpg

Pestka miała być auto ale zdaje mi się że to outdoor nie z tego pojemniczka co trzeba hih.. Boję się że się nie będzie mieściło niedługo wogole to będzie coś z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, karolskc napisał:

Czyli wszystko wporzadku tak? Nic się nie przejmować? 

A po drugie nie wiecie ile jeszcze do kosy 

IMG_20210223_211757.jpg

IMG_20210224_143418.jpg

Pestka miała być auto ale zdaje mi się że to outdoor nie z tego pojemniczka co trzeba hih.. Boję się że się nie będzie mieściło niedługo wogole to będzie coś z tego

luzik, ja też tak mam i też spanikowałem ale dostałem fajną odpowiedź na te brązowe włoski " taka natura " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kwitnie lecz świece od 6 do 22. 15h 16h zależy o której idę spac

To jak już kwitnie to nie wiecie ile jeszcze może do kosy być i jeszcze jedno pytanie najlepsza temperatura to ile może być jak będzie 35 stopni to za dużo? 

Dodałem żarówek bo miałem 4000lm teraz mam 7200lm i temperatura 35 stopni może być czy coś dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@karolskc  Optymalnie to byłoby 25 stopni C, a nie 35 C. 35 to jest temperatura skrajnie za wysoka. Tak samo z oświetleniem, jak rozumiem nie masz programatora czasowego i wyłączasz rośliną światło, jak ci akuratnie pasuje :D Automat powinien być oświetlany jednakową ilość godzin każdej doby, a nie loteryjnie każdego dnia inaczej. Sugerowane oświetlenie dla automatów to 20/4 h. Do kosy jeszcze sporo zostało, bo jesteś dopiero na początkowym etapie kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, karolskc napisał:

No właśnie zastanawiam się jak zamontować wiatrak mam taki od pc gdzie go zamontować żeby spadła temperatura

Zerknij tu, masz profil jakiś? Ja zamontowałem.mieszacz pośrodku boxa a wyciag u góry no i dolot z dołu po przekatnej

20210224_174234.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem u góry mordy żeby ciepło wylatywalo a na dole zrobiłem dziurę pomoże zobaczymy

To jest mały box to powinien jeden wiatrak dać radę wylotowy

IMG_20210224_180413.jpg

IMG_20210224_180421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, karolskc napisał:

Zamontowalem u góry mordy żeby ciepło wylatywalo a na dole zrobiłem dziurę pomoże zobaczymy

To jest mały box to powinien jeden wiatrak dać radę wylotowy

IMG_20210224_180413.jpg

IMG_20210224_180421.jpg

co za dziursko wypierdoliłeś z dołu :O ogarnij to jakoś bo będziesz miał przeciągi 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, karolskc napisał:

No ale temperatura okej jest teraz

zobaczysz co będzie nocą , daj tam na tę dziurę jakąś maskownice co ci robak jakiś nie wdupi rośliny 😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...