Skocz do zawartości
bolleek

Jakie oświetlenie do boxa 0,3 m2

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko,

zbiłem sobie całkiem niezłego boxa i zastanawiam się, jakie oświetlenie będzie najlepsze dla trzech automatów. trochę poczytałem i mam małego mindfuck'a co wybrać, dlatego pytam.

box.png.6e5f05a77fce70af8146c251d629958b.png
Razem = 0,28 m2
Mogę też dowolnie zmienić jego wymiary, bo zrobiony jest z ruchomego stelaża, więc jak macie sugestię to mogę też zmienić.

Zastanawiałem się czy ta opcja z odbłyśnikiem będzie OK:
https://www.growbox.pl/product-pol-546-Lampa-zarowka-CFL-Phytolite-125W-DUAL.html

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wszystko jest ogarnięte. 🙂 Powierzchnia boxa 0,35m3, dwa wentylatorki 1,50m3/min. (z opcją 0,70m3/min.) każdy.

Budżet - wiadomo, im taniej i wydajniej tym lepiej. Jakby udało się do 300zł. to byłoby najlepiej.

Edytowane przez bolleek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie ukrywam, że trochę nie chce mi się bawić w HPS. Czy np. dwie lampy, które wrzuciłem wyżej będą OK? Albo jedna mocniejsza? 

Zawsze też mogę zmniejszyć trochę powierzchnię.

Edytowane przez bolleek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mars hydro ts600 z Ali za 370 będzie na styk dla 0.3m2

Edytowane przez mickwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc! Ostatecznie padło na CFL 250W Dual.

Tylko mam mindfuck'a teraz, bo czytam, że one są najlepsze na fazę wzrostu (2100K) choć przeznaczona jest na cały cykl rośliny (dual)... 

Edytowane przez bolleek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...