Skocz do zawartości
420Dominik420

White Widow Auto + No Name

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Obniż ją trochę i daj zaraz nad roślinę, a szczyty rośliny, jak będą rosły to przeplataj między otworami, by każdy szczyt rósł przez swój otwór na siatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Główny szczyt możesz nagiąć pod siatką, a pozostałe przełóż przez otwory ( jeden otwór na jeden szczyt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wie ktoś jak mam temu zaradzić dziwne jest to ze listek po jednej stronie jest normalny a drugi jest jest jakiś dziwny ? co jest tego przyczyna ? 

narazie sama woda 6.5ph 

Snapchat-983129301.jpg

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Roślina mutuje, bo tak pokazują liście, mutacje to genetyka, jak coś w danych warunkach otwiera genetykę rośliny na choroby czy inne rzeczy, jakie ją zniekształcają to tak sie dzieje, nie można tego zrzucić raczej na samą wilgoć czy temperaturę, bo liście w taki sposób kształtują się tylko z jednej strony, więc ja bym widział w tym uwarunkowanie genetyczne. Jednak mogę się mylić, bo nie wszystko wiem.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Nie umrze, to jakiś błąd w genetyce. Roślina w danym miejscu objawia swoją wadę genetyczną, ale to nie oznacza, że cała roślina padnie, bo tak się nie stanie , jak niczego nie zepsujesz, aby mogła żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 

@Zielone krainy ok tak wygląda no name przeszedł troszkę stresu bo przesadzałem ja aż dwa razy no name siedzi sobie ogólnie teraz w szafie tak jak kiedyś akacz a white Widow na. całego boxa dla siebie. 18 dzien

Snapchat-84000159.jpg

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Mały, ale bez zaburzeń, a dalej zobaczymy, jakim objawi się potem, jak będziesz dobrze dbał to pewnie objawi się wielkim. Pilnuj i niczego nie zwal, pytaj, jak czegoś nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 siema czy to jest niedobór Azotu? bo jak tak to podlalem Terra growem 2ml na litr

Snapchat-961867336.jpg

@420Dominik420

23 minuty temu, 420Dominik420 napisał:

 siema czy to jest niedobór Azotu? bo jak tak to podlalem Terra growem 2ml na litr

Snapchat-961867336.jpg

@Zielone krainy

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 zalezy jaka ziemia , mi chlopaki podpowiadali zeby przy canna profesional plus darowac sobie nawozy i lac woda przez caly okres weg, u mnie po przesadzeniu i lst jednego dnia dziewczyny sie fochnely na 5 dni , ale wiem , czulem jam korzenie pekaly i to byl blad. Finger cross 🤞 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420  To nie pomoge , tam moze byc wszystko i nic . Na pewno taka ziemie przydaloby sie rozluznic jakims keramzytem albo periltem

edit: ale to kolejny stres

Edytowane przez plant_4_U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...