Skocz do zawartości
420Dominik420

White Widow Auto + No Name

Rekomendowane odpowiedzi

@420Dominik420 jeśli są odrosty choćby minimalne na łączeniach gałęzi to ja bym robił lst. Łatwiej teraz ci będzie nagiąć główną łodygę niż później jak stwardnieje wtedy istnieje ryzyko złamania

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema dobrze zrobiłem lst? czy mogę lac już Terra grow jak tak to w jakich proporcjach. 

Dodam że roslinka zaczyna już lekko pachnieć

 

16173010315788009615417352683661.jpg

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema dzień 20 white Widow i dzień 5 no name 

jakieś porady czy zjebki mile widziane temp 28 wilgotność 80%

co mam zrobic jesli szczyt rosliny dojdzie do konca doniczki jak mam ja wtedy wygiac? xd

16173963722362304404543810811198.jpg

IMG_20210402_225034285_HDR.jpg

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, 420Dominik420 napisał:

@dantes205 no tak myslalem bo przed zrobionem foto wyciagal sie w strone swiatla i przyjebalem go do ziemi zeby liscie nie zakrywaly odgalezien 

To nie glebuj juz tego szczytu, tylko daj mu zakręcić w stronę światła, a jak Ci będzie zasłaniał odrosty, to go odciągaj stopniowo na bok jakimś sznurkiem (nie cienkim, żebyś nie przeciął łodygi). Możesz wkręcić w bok doniczki jakiegoś wkręta albo pinezkę (z takim grubym łbem) i do niego przywiązać ten sznurek. Tak samo będziesz musiał potem robić z tymi odrostami, trzeba będzie je odciągać na boki, ale do momentu, aż zacznie kwitnąć, wtedy już ją zostawiasz.

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano 9 dzień no name i 24 dzień white Widow ? ps.  mam jeszcze pytanie czy ten mazar nie jest za mały jak na 12 dzień ??

 

 

 

 

received_533944454255402.jpeg

received_902526983629948.jpeg

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zamówiłem podobny namiot do twojego, też Herbgarden, tylko że 40x40x140. Zastanawiam się jak zrobić w nim wentylację i mam 2 pytania: to okienko na dole boxa (to białe) da się otworzyć/odczepić, żeby zrobić wlot pasywny? Mógłbyś zrobić zdjęcie sufitu boxa od wewnątrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dantes205 jeśli chodzi o zdjęcie to nie mam jak bo nie ma mnie  od czwartku będę dopiero w poniedziałek to ci Podeślę fotki jeśli chodzi o wlot pasywny to da się tam masz to na rzepy więc się da .

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...