Skocz do zawartości
Początkujący123

Uprawa LSD

Rekomendowane odpowiedzi

To moja pierwsza foto relacja 

Przez pierwsze 3 tygodnie będę uprawiał na parapecie a potem leci do growboxa Royal Room i pod lampę Ledam 60w do tego będę używał 2 wentylatorów 12W zobaczymy co z tego będzie, oczywiście nie jest to automat to będę się bawił w LST. Jutro z rana leci w doniczke a może już dziś?Te nasionka obok to papryka jak ktoś był ciekawy 😂😁

IMG_20210221_213658.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym co masz na myśli. Chciałbym dać szybciej do growboxa ale temperatura nie pozwala myślałem nad tym by zrobić go chermatycznie zamkniętego i dawkować CO2 może było by to lepsze bo da się go nagrzać do 22 stopni ale pod warunkiem, że nie ma powietrza z zewnątrz a roślinka jak człowiek też chcę odychac świeżym powietrzem no chyba, że to CO2 dało by radę potem z górki bo cipelejsze dni a pomieszczenie jest z cegły więc fajnie trzyma temperature jak się w dzień nagrzeje tylko no właśnie te 3 tygodnie ehh... Pożyjemy zobaczymy a ty co sądzisz o tym mojim Pomyśle, jeśli jest zły to się nie obrażę za krytykę 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210224_162925.thumb.jpg.88579fe2adcc44e12ac296ac4e8120ca.jpgDzień pierwszy życia roślinki na parapecie 24.02.2021. Za dzień przyjdzie mi lampa 25W Ledam myślicie ile mogę na niej uprawiać do jakiej wielkości roślinki by lampa dawała radę z naświetlaniem. Mam też od LEDAM 60W leda który dam jak lampa 25W przestanie dawać radę na powierzchni 50-60x90, a wy jak myślicie będzie spisywać się ta 25w przez pierwsze 3 tygodnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinka 5 dzień życia a to był jej 1 dzień pod lampą roślinka przez 4 dni będąc na parapecie tylko się wyciongała lecz kiedy trafiła pod lampę bardzo szybko zaczeła rozwijać liście. Miałem z nią mały wypadek i lekko ją złamałem opuszczając roletę. Na wszelki wypadek zamoczyłem nowe nasionko Blue Pyramid gdyby L.S.D miała by problem ze stresem po zgięciu. Czas pokaże. A no i popaliłem trochę liście dając zbyt blisko panel LED. Ehh.. człowiek uczy się na błędach 

IMG_20210228_203048.jpg

IMG_20210228_203102.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinka 3 dzień pod lampą (będę liczył jej dni życia od dnia którego znalazła się pod lampą a nie na parapecie bo tam nic nie rosła) wszytko okay ładnie rośnie przez kilka tygodni będę ją trzymał w małym pudełeczku po mleku więc nie liczę na to, że będzie ogromna,a potem poleci do większej doniczki kiedy tylko będę mógł ją przenieść do innego pomieszczenia, gdzie temp. Jest zależna od pogody na dworze, więc do końca marca powegetuje sobie w tym pudełeczku, po przeniesieniu leci pdo lampę 60W Wczoraj też wsadziłem Blue Pyramid auto który będzie rosnoł raczej do końca pod 25 W ledem firmy LEDAM 

IMG_20210303_035837.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dzień. Roślinke trzymam w małym pudełeczku bo nie mogę dać do większego bo lampa nie da rady oświetlić 2 roślinek w dużych donicach dlatego jak narazie wegetuje sobie w małym pudełeczku, obok doniczki gdzie jest automat za 30 dni przesadzam ją do 11 litrowej donicy i pod lampę 60W. Narazie nie mogę tego zrobić bo grobox będę miał w pomieszczeniu zależnym od temp na dworze a ten led podnosi temp max o 3-5stopnie i roślinka by nie rosła albo by umarła .A takto będę mógł zebrać szybki plon z Kozackiej odmiany LSD 

IMG_20210304_173002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 dzień przesadziłem roślinkę do dużej doniczki korzenie bo zatrzymała się w wzroście i nie było już dużych przyrostów korzenie miały mało miejsca teraz dałem jej też CO2 by szybciej rosła zobaczymy co z tego będzie jak z 10g uda mi się zebrać to będę przeszczęsliwy. Zdjęcie jeszcze sprzed przesadzenia jutro dam nowe fotki może nie doznała dużego stresu po przesadzieniu i odrazu ruszy. Serio miała mało miejsca jakieś 6 cm głębokości w tym pudełeczku a teraz klasa 

IMG_20210307_093409.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester w boxie z 2 wentylatorami chodź pracują one w systemie co kilka godzin przez 30 min i pod lampą 25 W od firmy LEDAM którą wszyscy sobie chwalą za uzyskany plon. Bardzo blisko jej jakieś 15 cm 

Edytowane przez Początkujący123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...