Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie potrzebuje pomocy przy skompletowaniu sprzętu do growboxa o wymiarach 30x30x70. W planach mam tylko i wyłącznie jedną roślinkę, jestem totalnie zielony jeśli chodzi o składanie takich rzeczy, ale staram się dużo czytać gdyż podchodzę do tego poważnie. Konkretnie potrzebuje pomocy przy dobraniu wentylatora oraz filtra węglowego, jeśli chodzi o oświetlenie to już koledzy z chatu doradzili mi LED'y 35w z "ledam". Z resztą rzeczy takich jak nawilżacz wiatrak itd myślę, że sobie poradzę, za wszelką pomoc bardzo dziękuję 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krapa ja zakupiłem 2 wentylatory komputerowe 12v silentium sa bardzo ciche 8-9 db filtr możesz kupić najtańszy od od okapu i dać przed wentylator wszytko taśmą i gotowe, możesz też kupić jakieś w growshopie jeśli zależy Ci na pełnym profesjonalnym wyposażeniu tylko patrz na głośność pracy bo może być nieciekawie jeśli boxa będziesz miał w pokoju 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 Właśnie zależy mi na tym by wszystko do siebie pasowało tak jak mają boxy wbudowane dziury itd bo tak jak mówię, jestem lewy nawet w tak prostym majsterkowaniu i bałbym się, że coś może być nieszczelne

Edytowane przez Krapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy chciałbym się ze wszystkim zmieścić w 500zl mówiąc tu o podstawowym sprzęcie czyli 200zl growbox ileś tam wentylator, filtr węglowy wiatrak itd. przede wszystkim tak że by wszystko działało tak jak powinno.

Edytowane przez Krapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jeżeli znasz się na tym i jesteś w stanie podrzucić mi co mam kupić że by było dobrze to pisz śmiało bo mogę poczekać jeszcze trochę i odłożyć więcej by zainteresować bo przecież nie opłaca się robić czegoś co zaraz się rozleci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krapa Możesz mieć problem z zapanowaniem nad wysokością rośliny, bo masz niskiego boxa (70 cm), a jesteś początkujący i nie wiadomo, jak sobie poradzisz z treningami i czy w przemyślany sposób nasiono wybierzesz. Ja na sezony dałem przy ostatniej uprawie doniczki 8 l i musiałem się z nimi sporo namęczyć, aby nie dotknęły mi paneli led, a wysokość mojego boxa to około 90 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś w stanie powiedzieć mi jak podłączyłeś tam wentylator oraz filtr? W środku czy na zewnątrz? I jaki masz box? Sam szukam boxa do 70 cm wysokości. Ale nie wiem jak wszystko spasować. Aż specjalnie konto założyłem, żeby zapytać o wszystkie szczegóły 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@HappyCow jak bedziesz mial fitr i niski box mozesz zainstalować wszystko na zewnątrz 

Baaaardzo dziękuje ci dobry człowieku za tą grafikę 🙂 teraz tylko wymyślić jak kupić rzeczy przez internet bez podawania danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...