Skocz do zawartości
hitopoktam

1x Afgan Kush Auto | 1x White Russian Auto /PIerwszy raz/

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym zajmę się tym jutro rano jak wstanę, wrzucę od razu zdjęcia to ocenicie jak wyszło to moje pierwsze LST. 
 

Dzięki za wsparcie i aktywność w mojej fotorelacji, zawsze odpowiadasz szybciej niż bym nawet oczekiwał haha

Lada dzień do krzaczek zmieni miejsce docelowe i dołączy do niego 5-6 nowych koleżanek. Nie będzie problemu przy kwitnieniu przy takiej różnicy wieku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 automatów w boxie to już musi mieć pewnie z minimum 80x80. Mi się wydaje że problemy by były gdybyś miał pomieszane sezonowe z automatami, a jeśli nie to spoko bo auto można świecić całyczas tym samym cyklem 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz kiełkują mi się już kolejne nasiona. Wszystkie to automaty. A co do miejsca to akurat będą przenoszone do boxa 80x80 także mam nadzieję, że starczy miejsca. W razie czego coś upcham w tym 35x35 bo będzie stał pusty. 

 

Krzak jest już po LST. Oceńcie jak to wyszło. Jest git czy coś jeszcze poprawić?

 

 

IMG_0988.JPG

IMG_0989.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Krzak bardzo dobrze zniósł LST, wystarczyły 4 dni żeby nieźle odbił. Zdecydowałem się na drugie  ze względu na spore odrosty. Zrezygnowałem tym razem z łapania krzaka drutem do ziemi bo u mnie się to totalnie nie sprawdziło, chwila wystarczyła żeby mi to wyszarpał z powrotem. Możliwe, że był za cienki, ale mniejsza o to. Tym razem użyłem sznurka, było trochę więcej zabawy, ale teraz jestem pewny, że nic mi go nie ruszy. Główny szczyt ponownie zrównałem praktycznie z ziemią a z odrostami było podobnie. Związałem 5 nowych szczytów - te, które najbardziej odrosły. Wolno zostawiłem 3 małe  bo wydaje mi się, że będą miały dobry dostęp do światła. Jeszcze trochę czasu mi zostało także nimi zajmę się jak trochę podrosną. 

Dzień 19:

Nie zrobiłem zdjęcia przed LST, także musi wystarczyć Wam te zrobione po. 

IMG_1015.thumb.jpg.69df7a4d3e57bd84765f10c92b8c651a.jpg

 

Krzak dzisiaj też miał zmienianą doniczkę z 5l na 9l. Poniżej zdjęcia jak wyglądał system korzeniowy w starej doniczce. Korzenie wyszły dnem na jakieś 10-15 cm. Po przesadzaniu i LST podlałem go wodą z Canna Rhizotonic. Zdjęcia niewyraźne bo robione na szybko żeby się ta ziemia nie rozleciała. 

IMG_1012.thumb.jpg.7361fec3f19cc98f22aa862076fb10b0.jpgIMG_1013.thumb.jpg.4b8786ae20914cbc4741f3c257026d8e.jpgIMG_1014.thumb.jpg.ede0c19aeb84243663873176058cc79d.jpg

 

Edytowane przez hitopoktam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz też coś słyszałem, ale IMO lepiej przesadzić żeby miała dwa razy więcej miejsca niż żeby mi skarłowaciała przez jego brak. Już ledwo co się te korzenie tam mieściły a gdzie tam zbiory. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hitopoktam jak będziesz następny raz sadzil auto to od razu daj do docelowej doniczki. Ale w takiej sytuacji jak tutaj na pewno im wyjdzie na lepiej przesadzenie.

Ja teraz przesadzałem w 3 tyg flo, bo miałem chujowo ziemię i wyszło na dobre.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@hitopoktam automatów nie powinno się przesadzać najlepiej sądzić w docelowej donicy. Naruszyles system korzeniowy co z pewnością spowolni rośliny optymalne donice to 11l

Edytowane przez Śpiący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...