Skocz do zawartości
hitopoktam

1x Afgan Kush Auto | 1x White Russian Auto /PIerwszy raz/

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, hitopoktam napisał:

Co myślicie? Kiedy zacząć LST?

daj jej jeszcze chwile 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pokazało się White Russian, ale chyba nic z niej nie będzie bo wyglada jak wyglada...

Trzymać ją czy raczej z niej nic już nie będzie? 
 

46BD900A-AFA2-486F-B190-AEBFE657BE62.jpeg

10E05928-77BF-4E06-B802-7190776A3056.jpeg

087763F5-277F-4F4A-9249-54417A8E7D06.jpeg

97995864-1AA1-45F8-A69F-B96D2AD5ADDE.jpeg

Teraz, konopny_janusz napisał:

@hitopoktam masz foty tego panelu? Jestem ciekaw jak ci to wyszlo, podobno w tych cobach 230 są złącza i nie trzeba lutować. No i jakiego radiatora użyłeś też jestem ciekaw, grzeje się to mocno? 

Tak, są złącza. Wszystko połączone przewodami 1 mm^2 i kostkami Wago. Jeżeli chodzi o radiatory to mam 2 połączone ze sobą. Grzeje się dość mocno, nie da się dotknąć radiatora, ale dają radę. Nie wiem czy pokaże zdjęcie bo jak to zobaczy jakiś majster elektryk to się za głowę złapie jak to jest podrutowane xD

 

A85D838F-5C5A-46C8-A5A0-C66744AD94A1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hitopoktam jeżeli się tak grzeje ze nie da się dotykać radiatora to ja bym lepiej zmierzył temperaturę zaraz przy łączeniu radiatora z diodami bo jeżeli tam jest powyżej 60 stopni to diody mogą po jakimś czasie spalić 

Czemu chcesz wywalać white russian dobrze wygląda moja też tak wyglądała na początku 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym tak, nie wiem czemu to w taki sposób napisałem. W takim razie czekam cierpliwie. 
 

Martwi mnie tylko jedno. Widać dość duże przyrosty praktycznie z dnia na dzień, ale jeżeli chodzi o wysokość krzaka to praktycznie w ogóle się nie zmienia. To normalne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Lampa ze względu na to, ze się strasznie grzeje jest kilka cm od górnej krawędzi boxa. 
 

Ewentualnie może zmniejszyć moc lampy? Mam opcję korygowania mocy co 50W. (400, 350, 300...)

Edytowane przez hitopoktam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym na razie zostawię tak jak jest bo i tak za kilka dni będę przenosił ją do większego boxa. 
 

Rozumiem, że jeżeli nie pójdzie w górę to automatycznie plon z takiego karzełka będzie x razy mniejszy plon? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, hitopoktam napisał:

Ten mech to duży problem? Robić z nim coś? 

raczej nie jak ph dobre 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...