Skocz do zawartości
snoopdogg

2* Speed Auto | Pierwszy raz INDOOR

Rekomendowane odpowiedzi

@snoopdogg no to żeś dał, powinieneś utrzymywać wilgotną glebę jak roślinka jest mała i nie ma rozwiniętych korzeni, chyba je dojechałeś trochę, podlej je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okey  . rozumiem dolalem z kubek odpowiedniej wody na krawedzie ,,doniczki'', jezeli za 30 min bedzie dalej za sucho dodam jeszcze pol kubka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisterZielskoXD 35 cm od szczytu 100WHPS . moge dokupic folie ratunkową dla odbicia swiatla  bo mam zamiast jej amelinium

ale sie ciesze bo jest i tak progress!! 😄 

Edytowane przez snoopdogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem teraz juz niemal pewny teraz ze ziemia jest przenawozona. do tego iz jest do pomidorow to 3,4 dni temu mialem wypadek ze kubek z odzywka do ziol i warzyw wpadla mi do ,,donicy,, nie bylo tej odzywki duzo w wodzie ale byla i upadla mniej wiecej tam gdzie ta spalona lekko roslina.... 😕 😕 

zanim zaczelem oswietlac rosline . A nadmiar tej odzywki efektm tego co widac w 40% w 1 roslince i 10% na drugiej przez spalony lisc to moze hamowac lekko roslinke.

Odżywianie, CO2 i nawadnianie

Gdy rośliny marihuany się rozciągają, konsumują jednocześnie duże ilości składników odżywczych , w szczególności azotu i fosforu, a także dużą ilość wody. Ograniczając te makroelementy i zmniejszając nawadnianie przez pierwsze kilka tygodni kwitnienia, możemy mieć pozytywny wpływ na zmniejszenie rozciągania roślin . Jeśli używasz suplementacji dwutlenku węgla do swojego wzrostu, przerwij to na taki sam okres, aby wzmocnić efekt i jeszcze bardziej zmniejszyć rozciąganie.

 

Znalezione obrazy dla zapytania: SPALONA KONOPIA

tak wygladaja te plamki na roslince 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mój bład. mylnie podlewalem roslinki na okolo bo gdzies tak doczytalem a nie maja rozwinietych korzeni wiec dzis podlalem lodygi i powinno byc wszystko okey, beda zywsze . ucze sie 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. roslinka rosnie dobrze a za kilka dni zaczne ja karmic co2 spsobem torby. 2 zas podaje aloes bo musi sie zregenerowac zanim zacznie spowrotem rosnac. Tylko ktoś mi powie jak wygląda ta regeneracja u roślin bo rozumiem ze ,,rana,, zostaje, a funkcje zyciowe wracają? 🙂 dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki aloes poco?

Godzinę temu, snoopdogg napisał:

Tylko ktoś mi powie jak wygląda ta regeneracja u roślin bo rozumiem ze ,,rana,, zostaje, a funkcje zyciowe wracają?

regeneracja po czym ? przesuszeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadek. jaki czas temu wylalo mi sie troche odzwyki na kawalek gleby po czym sie pierwsiatki skomulowaly w malym obszarze i przenawozily mi 1 sadzonke. Sadzonka ma po oba jedyne prawdziwe popalone na krawedziach lisci jest koloru wyplowiaty zolty. efektem czego wyrasta nastepna dlugosc lodygi o wiele chudsza z minimetrowym listkiem ktory przestal rosnac. ALOES ma skladnik ktorym sama siebie konopia regeneruje i aloes uzywa sie go do regeneraji roslin. Mam nadzieje ze te popalone liscie zaczna dalej pracowac

zdj z dnia zdarzenia

100_2053.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzień 6 ponieważ miałem przerwę. Dziś wyśle zdj wieczorem. 1 się regeneruje chyba albo nurtuje... A 2 rośnie jakoś Ale nie najszybciej bo mam przenawozona gleba i ona to czuje. Dodałem generator co 2 i są efekty

Te jaśniejsze barwy to co oparzenia A nie odblaski.wiglotnosc55 do 60%. Temperatura 27. Torebkowy co2. Wietrzykk na roslinki. Początek dnia 6

16144090443859043855116441141437.jpg

I folie ratownicze kupię jeszcxe

Czegoś im może brakować?

Edytowane przez snoopdogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym to wyjebał, zwłaszcza, że to auto.

Lepiej teraz jak masz 6 dzień i stracić tydzień, niż za miesiąc kiedy ci już będzie szkoda i będziesz to kontynuował żeby prawie nic nie zebrać;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...