Skocz do zawartości
szafonix

Jaka lampe wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Elo elo,

 

Do boxa 60x75 wystarczy lampa Mars Hydro TS1000? Czy moze lpeiej jakas slabsza czy tez mocniejsza?

I ile roslin do takiego boxa przy SCROG'u?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, a ile roslin tam wejdzie? (auto) myslalem nad trzema w 20l donicznkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szafonix ja bym nie dawał auto tylko 2 sezony wrzucił. Chyba, ze chcesz automaty i sadzisz pierwszy raz wtedy możesz 3-4 auto tam wrzucić, bo jak coś pójdzie nie tak z jednym czy dwoma to dalej coś zbierzesz.

Do auto bym dał 11l a jak dwa sezony to bym dał 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo Ogolnie chodzi mi teraz o szybki zbior zeby we wakacje na melanze cos miec, a potem juz leca sezonowki 🙂 Nie za male 11l pod auto? i 20l pod sezony?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo Spoko, a skoro roznica jest niewielka pomiedzy sezonami a auto jezeli chodzi o zbiory to lepiej wyjda pewnie sezony w tej sytuacji, co nie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szafonix kwestia jak poprowadzisz rośliny i o powierzchnię i moc lampy. 

Jak posadzisz 4 auto albo 2 sezony w tym samym boxie z tą samą lampa to pewnie zbierzesz podobnie. Jedynie sezony mają większą zawartość thc więc powinny być mocniejsze.

Ja teraz mam 4 auto w boxie 60x60, i jak to zetne to chce posadzić jedna sezonowke w tym samym boxie i myślę, że plon będzie podobny w oby przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo nie lepiej zajebac jedna sezonowke? po topowaniu i tak bedzie duzo odnog wiec jedna roslina raczej powinna calego boxa zapelnic chyba co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...