Skocz do zawartości
UKTHC

2x Critical Orange Punch, 1x Black Berry OG, 1x Bubba Kush - LAMPA LED NX2 PHYTOLITE FULL CYCLE 192W

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ekipa!

Potrzebna porada. Dzisiaj zauważyłem, że liście dziewczyn zrobiły się suche. Poczytałem i wychodzi, że to braki azotu. Zresztą jak widać na poprzednim zdjęciu najstarsze liście faktycznie robią się też żółte. Nie chciałem ich przelać, a wydaje mi się, że je trochę przesuszylem? Tam gdzie wyszły te rdzawe plamki w jednym liściu zrobiła się też dziurka w tym miejscu. No i teraz pytanie. Zaserwować dzisiaj przy podlaniu z pół dawki Terra Vega, czy lać samą wodę? (przypominam, że wczoraj wsadzone do doniczek ze świeża ziemia) 

Pozdro i z góry dzięki za porady! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@UKTHC Jak wsadziłeś do świeżej ziemi to wiadomo, że nie lać nawozu, bo ziemia ma już nawóz w sobie i dodając go teraz możesz przenawozić rośliny, więc sama woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy myślisz, że przez niecałe dwa tygodnie zdążyły już wyssać całe składniki z ziemi w tych kubeczkach? I teraz 150-200ml wody na donice będzie wystarczająco? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@UKTHC  Kubeczki są małe, a korzenie je wypełniły, jakby tak nie było to nie trzymałyby dobrze bryły ziemi, a wyszła ci w całości, więc teoretycznie mogły wykorzystać może nie wszystkie, ale większość zawartych w glebie substancji odżywczych. Ja polegam na obserwacji ziemi, jak widzę, że się wystarczająco napiła i jest lekko wilgotna to więcej nie leje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być 200 ml wody, a wyszło, że dziewczyny wypiły po 500ml 6.1pH xD lampę podniosłem na prawie 40cm, bo Temp nie mogłem zbic poniżej 27° od 2 dni. Następne podlanie będzie z Rhizotonic 75% dawki. 

IMG_20210306_005243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ekipa! 

Dzień 18

Szybki up'ik. Dziewczyny ładnie ruszyły po przeprowadzce do większych donic. Dzięki za rady, bo już mnie ręce świerzbiły, żeby dolac im dopalaczy 😜 Czekam tylko, aż przeschną dobrze i pod koniec tygodnia ruszam z FIM'em i LST. 🙂

Łapcie kilka fotek. 😉

PS. Zapomniałem dodać, że przytrafił mi się mały bonus. Jedna z Critical pokazała 2 główne szczyty. Sama się wytrenowała, taka zdolna! 😂 Ostatnie Foto z przed paru dni.. 

Pozdro! 

IMG_20210310_185941.jpg

IMG_20210310_185152.jpg

IMG_20210310_190015.jpg

IMG_20210310_190202.jpg

IMG_20210310_190210.jpg

IMG_20210307_135645.jpg

I z okazji dnia mężczyzn, życzę Wam wszystkim wielkich i pięknych plonów 💚💚💚

A taki oto prezencik dostałem dzisiaj od żony 😁

IMG_20210310_193945.jpg

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, UKTHC napisał:

PS. Zapomniałem dodać, że przytrafił mi się mały bonus. Jedna z Critical pokazała 2 główne szczyty. Sama się wytrenowała, taka zdolna! 😂 Ostatnie Foto z przed paru dni..

Tez mi jedna pokazała coś takiego i narazie dobrze idą te dwa szczyty

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@UKTHC robilem topping i lst. Ale te dwa szczyty wyszły tak poprostu. Możesz zobaczyć na mojej fotorelacji 

Obserwuję na bieżąco 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ekipa! 

Poszło LST i FIM dla Bubba Kush w pierwszej kolejności. I od razu pytanie jak to wygląda i czy mogę uciąć ten największy liść na samej górze? Przysłania znaczna część rośliny, a nie mogę go już w żadna stronę położyć.. 

IMG_20210312_181312.jpg

IMG_20210312_181319.jpg

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ekipa! 

24 dzień dziewczyn.

Temp 19-25° / wilgotność 55-65%

Wrzucam parę fotek. Pomidorki wyglądają całkiem zdrowo. BlackBerry OG i jeden Critical bez treningu. Pomęczę je na weekend. 😛

Pozdro i z fartem! 

IMG_20210316_210126.jpg

IMG_20210316_210447.jpg

IMG_20210316_210656.jpg

IMG_20210316_211021.jpg

IMG_20210316_211051.jpg

A! Wczoraj poszedł mały fryzjer, bo zaczęło się robić gęsto 😉

IMG_20210315_222946.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatraki będę wywalał sukcesywnie, żeby odsłaniać nowe pędy. Fajny artykuł czytałem o defoliacji. Polecam go przeczytać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! 

Na tą chwilę z lampy jestem zadowolony. 2 dni temu uruchomiłem też autopot'a. Ku mojemu zaskoczneiu dzień po 'podlaniu' ziemia od góry była wilgotna. Czyli korzenie ładnie piją wodę od dołu... 

Collage_20210318_203944_edit_178429290363398.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tylkozagladam napisał:

@UKTHC uważam że popełniasz bląd 🙂 takie małe panny stresują się dość mocno od usuwania zdrowych liści 🙂

A co ma tutaj stres do tego? Rośliny sezonowki przedłuży sobie wega. On decyduje kiedy roslina idzie na flo. Zresztą z mojego doświadczenia zauważyłem ze roslina która ma usuwane zbędne liscie lepiej idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...