Skocz do zawartości
UKTHC

2x Critical Orange Punch, 1x Black Berry OG, 1x Bubba Kush - LAMPA LED NX2 PHYTOLITE FULL CYCLE 192W

Rekomendowane odpowiedzi

@point.99 zobaczymy jak po 2 tyg curringu 😉

Próbowałem już Criticala to bardzo fajnie wchodzi tak sativkowo.. Nie zamula i gastro nie czuję. Jest tylko body high, a głowa funkcjonuje normalnie, więc super się sprawdza w ciągu dnia 🙂 resztę potestuje na następny weekend 😉

Masełka wyszły 2 takie pojemniczki. Zrobione z 2 kostek masła. Dorzuciłem tam 12g popkornu i 15g liści cukrowych. Nie wiem czy nie za mało trochę? 

Następną relację może uda się odpalić pod koniec wakacji. :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! 

Towarku jeszcze dużo zostało, ale już nowe dziewczyny w namiocie siedzą. 🙂

Po takim czasie jak już przelezakowaly za każdym razem smakują lepiej 😜

Tą relacje można dodać do zakończonych.

Niedługo odpalę nową 😉

Pozdro! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 29/06/2021 o 17:20, UKTHC napisał:

Wszystkiego wyszło 92g.

Takie bazie porosly do tego sezonowki i 92 gieta tylko???

Zdjęcia chyba potrafisz robić dobre albo ja nie wiem he 🙂 naprawdę ładnie napuchniete się wydawały na zdjęciach.

Ja Ci powiem tak, latem miałem 5 auto amnezje out ale w doniczkach 11 litrów, jeden krzak jakiś karzeł wyszedł i 4 normalne.

Po dwóch tygodniach wyjechalem i siostrę zatrudnilem do podlewania,nie dawala nic oprócz wody, bo bała się że coś popali i ja,,udusze" i wyszło mi 110 gieta po wysuszeniu i nie byly wogole pieszczone.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy to były moje 1 w życiu habazie. Nie ma co porównywać out-ów z indorami. 2 fotorelacja wyszła lepiej 😉 leciałem bez mierników i testowałem autopota. Teraz już mogę powiedzieć, że wolę jednak podlewać każdą z osobna. Lampę też źle ustawiałem (wysokość). Także było sporo błędów na początku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...