Skocz do zawartości
Tadziqq

Tolerancja THC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś sposoby żeby zioło klepało tak szybko jak na początku mojej historii z paleniem, przez osiągnie półtora miesiąca staram się jarać o wiele mniej średnio by wyszło że palę co 4 dni a wcześniej już robiłem sobie 2 tygodniowy *detox* mimo tego nadal muszę spalić więcej niż reszta kumpli żeby mieć dobrze, mimo tego że oni od dłuższego czasu jarają codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, konopny_janusz napisał:

@Tadziqq przerzuć się na alko, a później wróć na jaranie 😄

Niemożliwe, palić zaczalem dlatego że chciałem znaleźć jakąś alternatywę dla alko o ile można to w ogóle porównywać, chociaż zawsze warto spróbować jestem ciekaw czy by to zadziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadziqq https://shroom.it/index.php?id_product=8&controller=product

albo to spróbuj, gotowy box z grzybnią, chyba nawet szybciej doczekasz się na zbiory niż w przypadku konopi. 

Sam się zastanawiałem czy lepsze to czy thc, ale wybrałem thc 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadziqq zależy jak dużo i długo teraz jarasz. Tak żeby ci całe THC wyszło z organizmu czyli od tygodnia jak palisz bardzo sporadycznie do 1.5 miesiąca jak jarasz nałogowo. A potem pal co jakiś czas nie rób, że jarasz tydzień codziennie, bo ci znowu tolerancja urośnie i znowu musiałbyś detoks robić żeby kopało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadziqq proponuje tak jak sam robiłem: nie pal z miesiąc do tego dorzuć jakąś siłownie albo treningi wydolnościowe, odmul dupe 😄 pobiegaj sobie czy coś żeby odmulić głowe przez ten czas. przerzucanie sie na alko bez sensu i niezdrowo. potem zapal i zobaczysz, że działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadziqq nie tyle woda z cytryną, co ogółnie duże ilości wody, wszystko co moczopędne pomaga browar też 😁.

Ja jak robiłem detoks, to zawsze po 5-6 litrów wody dziennie. Sikanie co 15minut, do tego tak jak ktoś wyżej napisał wysiłek fizyczny, byle się pocic, ale po tygodniu by mi z moczu nic nie wyszło na teście. I tolerancja zerowa praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadziqq niestety parę buchow i znowu tolerka że możesz na uncję jarać 🙂 w sensie jak zajaramy dwa-trzy dni pod rząd większa ilość(parę g) to znowu mam tolerancję taka, że się nie mogę zajebac.

Jak już zrobisz detoks, Nie jaraj codziennie potem , raz na tydzień w weekend czy coś to będzie fajnie kopać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo @Piccolo to chujowo bo teoretycznie to da się wytworzyć taką toleruje że się nie będzie nic czuć, chociaż ze mną nie jest tak źle bo Lolek na 2 osoby i mam już dobrze chociaż efekt nie jest ten sam co kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak palisz jednego  blanta z wieczora będzie kopał. Problem jest jak zaczynasz dzień buchem, i palisz blanty zamiast fajek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...