Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Poważne rozmowy się zaczęły!

Rekomendowane odpowiedzi

0,3 thc to sobie mogą wsadzić wiadomo gdzie, zrobiliby do 20% thc i każdy by się cieszył

Może to głupie ale zastanawia mnie to dlaczego tak im zależy na podatkach od używek a nie wprowadzają ich np do chleba, do mięsa, podatek od szczoteczki do zębów, 

Co oni się tak na te konopie uwzięli, czy jeśli powiedzą nam że jabłka są złe i będą za ich posiadanie karać to my będziemy ich słuchać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, doominik napisał:

o jakich statystykach ty piszesz, daj jakiś przykład 

np. morderstw Chicago 3 milionowe tyle morderstw rocznie ile w całej Polsce 38 milionowej, oczywiście przez gangi kolorowe  to wszystko, niemcy, szwecja kraje zachodu mają problemy, to wszystko rozdupcy się przez marksistów wyznających multikulturalizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym ja mieszkam w UK i mogę Ci godzinę wymieniać, co jest tu lepsze niż w Polsce. Oczywiście nie wszystko jest lepsze, są aspekty życia gdzie Polska bije na głowę np UK, ale nie tylko. Ja bardzo chciałem tam wrócić, ale niestety życie ja zachodzie jest ciagle o wiele łatwiejsze. 
wracajac do tematu podejścia państwa do legalizacji/dekryminalizacji to PiS nie zrobi z tym nic, co pomoże takich jak my. Po prostu ich elektorat nie akceptuje zioła, „bo to sobie na dworcu wstrzykują”. 
W UK tu gdzie mieszkam kiedyś była awantura pod klubem i policja szukała osób z nożami. Przeszukiwali ludzie na ulicy i trafiło i na nasza grupę. Kolega miał worek koksu-kazali mu to wysypać przy nich i życzyli dobrej zabawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik też UK pozdro 😄 . Potwierdzam tutaj jest maksymalny luz, na luzaku możesz iść i palić skręta nie to co w PL za 0,5g kiedyś dostałem prawie zawiasy XDDD porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to ma poparcie pisu jakaś posłanka czy mąż albo ktoś z rodziny nie pamietam dokładnie   Także może nie wszystko ale jakaś cześć przejdzie poczekamy zobaczymy maja czas do 4 maja 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15/02/2021 o 16:53, Szym napisał:

@doominik statystyki mówią co innego 

Według organizacji Global Peace Index: 

Niemcy są bardziej pokojowe od Polski.

USA nie porównuj, bo to jeden z najbardziej rozwarstwionych krajów na Świecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...