Skocz do zawartości
n1kaz

Najcichszy mozliwy wydech

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, poszukuje opcji najcichszego mozliwego wenta. Mialem Vents quietline-k 100 jednak bez regulatora transformatorowego ani rusz, za glosny, tym bardziej ze boxa mam 30x30x70. Teraz probuje z 120mm 170m3/h AAB cooling fan komputerowy,m jednak przenosi on drgania co powoduje buczenie.

Ktos ma porównanie głośności jak sie ma taki TD silent 160/100 do tych z vents quietline? A może jakis inny pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, n1kaz napisał:

Ktos ma porównanie głośności jak sie ma taki TD silent 160/100 do tych z vents quietline? A może jakis inny pomysl?

nie mam ale zapewne byłby cichszy, do tego tłumik można zainstalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Td silent wcale nie jest taki cichy. Wyraźnie cichszy od niego jest np. axial quiet 100m3, miałem oba i mam porównanie, axial zdecydowanie cichszy. Ten ventis jest do niego podobny, ale czy są tak samo wykonane i mają podobną głośność, tego nie wiem :)

Edytowane przez IntoSpace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TD silent 250. Zrobiłem do niego obudowę i działa ciszej niż mój wiatrak mieszający Pro Fan 5W. Namiot stoi obok łóżka bo mam mały pokój ale nie ma problemu bo po kilku tygodniach tak się przyzwyczaiłem ze bez problemu zasypiam a dodam że należę do osób które mają problemy z zasypianiem, musi być cicho żebym mógł zasnąć. Słyszę szum wiatraków ale ten szum nie jest uciążliwy, mogę nawet powiedzieć że jest przyjemny.

Zobacz sobie jak to u mnie wygląda

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...