Skocz do zawartości
Tester

Jakie wybrać oświetlenie ?

Rekomendowane odpowiedzi

@hubert2020 He aby 400 g z krzaka wyszło indoor, to byś musiał trzymać na wegu z 2,5-3 miesiące i zrobić wszystko perfekcyjnie, dobre treningi, warunki , nawożenie optymalne i bezbłędne, oczywiście krzak 400 g będzie ogromny prawie dwa razy taki, jak mój ostatnio, jaki był na wegu 55 dni, czyli prawie dwa miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy rozumiem to czyli ja ciężki amator wiec można pomarzyć a to ja decyduje ile będzie wegetacji ? To czyli muszę trzymać go na 18/6 ciagle później zmienić na 12/12 na kwitnięciu 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 no tak trzymasz 18/6 tyle ile potrzebujesz aż stwierdzisz,  że nadszedł czas na przełączenie 

A to nie pisało,  że na out. Tyle można zebrać przypadkiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 Jak fotoperiod a nie automat to ty decydujesz ile będzie trwał weg, możesz zrobić wega tygodniowego, jak chcesz twoja sprawa, weg się kończy, jak zmieniasz fotoperiodowi światło z 18/6 na 12/12 , wtedy roślina przestawia się i w ciągu około tygodnia po przełączeniu zaczyna kwitnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ogólnie dzięki za podpowiedzi pewnie nie raz będę pisał ale mam nadzieje ze teraz wszystko sobie ogr już sam oczywiście do momentu wegetacji później z nawozami będzie jazda ale mam nadzieje ze jakoś to będzie 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...