Skocz do zawartości
kemot85

Nothern Light x2 hulkberry i purple queen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pare zdjęć z dzisiaj. Na jednym zrobiłem zbliżenie liścia.  Mógł by ktoś rzucić okiem? Jakieś jasne brzegi ma. Dzisiaj podlałem wodą 1.25l. Może to być Jakiś nadmiar?

20210213_231026.jpg

I pytanie jeszcze odnośnie lisci wiatrakowych. Czy robimy jakiegoś fryzjera teraz czy te duże liście które zasłaniają topy podginamy?

20210213_230807.jpg

20210213_230813.jpg

20210213_230818.jpg

Z tabeli nadmiarów i deficytow wychodzi ze to deficyt potasu ale czy tak w rzeczywistości jest nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie o cal-mag i pk 13/14. Kiedy to należy zacząć dodawać 

@Dobry_Człowiek! 1 podlanie z bio bizz grow 1ml na litr, dzisiaj samą wodą. Na razie się całkowicie wstrzymać z odżywkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cal mag jak będzie miał braki a pk to stosuje sie w środkowej fazie kwitnienia (ja tak stosuje pk z firmy canna, 3 4 tygodnie przed ścinka)

Ja bym sie wstrzymał. Odżywki sie daje jak są braki. Lepiej jak są niedobory niz przenawożenie. Bo wtedy roślina stoi i sie nie rozwija. Narazie odpusc sobie odzywki i lej samą wode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzień 30

Fajnie rośnie przynajmniej mam takie wrażenie. Dzisiaj planciki dostały po 1.25l wody z ph6.7 bez dodatków.  Na razie nie widzę potrzeby zasilać roślin.  Powoli zamierzam się do kupna hydro mars 2000 ts bo mój chinski ledzik nie ogarnie takiej powierzchni 

20210215_222934.jpg

20210215_222945.jpg

20210215_222939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jakbym kupił 2x Mars Hydro TS600  na boxa 100x100cm wystarczy?

Tsw 2000 kosztuje 355e

A ts600 za 139 za sztukę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@kemot85  Liście są ciemne, a te lekkie rozjaśnienia na obrzeżach to może być, jakiś mały problem z ph.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@kemot85  Mierzyłeś ph gleby ? To, że lejesz wodę o ph 6,5 nie daje gwarancji, że gleba też ma 6,5 ph. Azotu jest dużo, bo liść jest ciemny, ale rozjaśnienie na obrzeżach to nie jest popalenie od azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...