Skocz do zawartości
kemot85

Nothern Light x2 hulkberry i purple queen

Rekomendowane odpowiedzi

@kemot85 Trochę wcześnie na niedobory potasu, bo one niedawno zaczęły kwitnąć. Ja bym wpierw sprawdził ph gleby, ale to twoje rośliny, więc wiadomo, że decyzja należy do ciebie. Ja nie miałem wcale pk13/14 przy ostatniej uprawie, lałem Plagron alga bloom i niedobory potasu zaczęły wychodzić dopiero w zaawansowanej fazie kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha mam też bio bizz bloom i bio bizz top max. Może by tym zacząć odżywiać skoro zaczęły już kwitnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@kemot85 to normalne , pozbywanie się azotu z liści , a z tych z samego dołu właśnie roślina pobiera sobie azot jako pierwsza. Im bardziej napompowana na wegu roślina azotem tym później będzie kwitnąc i normalna koleją rzeczy jest to że będzie go zużywała z liści , gdy osiągnie już swój cel i obniży zawartość to zacznie kwitnąc w zdwojonym tempie. Ładne zdrowe liście podczas fazy flo ? Czy ładne zbite , duże kwiaty ? Nie wiem w sumie czego oczekujesz od uprawy. Ja pozwalam roślinie balansować między tym co pobiera z ziemi , a tym co pobiera od siebie. Im więcej pobierze od siebie , tym lepiej dla mnie , tym lepsza jakość kwiatów i krótszy czas curringu. Tu Hulkberry auto dzień 63 , roślina praktycznie zjada samą siebie , pozbywa się chlorofilu wykorzystując inne składniki z liści do budowy topów i zaręczam Ci że za 2 tygodnie te kwiaty będą jeszcze 50% większe.     

150172768_153020199887142_846742423816536466_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grupowiczow. We czwartek wchodzi do gry Mars Hydro TSW-2000. Mam pytanie odnośnie wysokości podwieszenia go od szczytów.  I mocy choć tu raczej nie mam wątpliwości odnośnie 100% na kwitnieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam maly update przed zmianą lampy. Nawet ten chińczyk do pewnego momentu sobie poradził.  Teraz na taką powierzchnię gdzie praktycznie cały namiot jest wypełniony brakuje mu mocy. Lada dzień wjeżdża hydromars tsw 2000 i będzie dobrze. Jak widać na zdjęciach nic im nie brakuje. We wtorek dostały po 2l czyściocha z co2. W piątek lub sobotę daję pół dawki top max i bio bloom 

20210224_225559.jpg

20210224_225620.jpg

Dzień 36 od wykielkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kemot85 na pewno będą, porównaj sobie zdjęcia za tydzień jak puchną pod tym światłem:) ja jak zmieniłem chińczyka na Marsa to mega zmianę widziałem po paru dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mały szybki update tak to wyglada na dzień dzisiajeszy. Ładnie idą nie wiem czy mam im cos dodatkowo lać ? Po liściach nie widać na razie braków.  3 dni temu dostały  bio bizz bloom i bio haeven i trochę pk 13/14. Jutro sama woda

20210301_173341.jpg

20210301_173334.jpg

20210301_173327.jpg

Byłby to dzień 42 od wykielkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam roślinki mają się dobrze. Hulk zaczyna powoli nabierać rumieńców. Z tego co wyczytałem ma w swoich genach najmniej rudealis także może to jest powodem późniejszego kwitnienia 

20210304_172205.jpg

20210304_172159.jpg

20210304_172151.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno mnie tu nie było.  Powoli zbliżam się do końca uprawy. W tym tygodniu zaczynam flushing.  Za tydzień kosa tylko Hulk jeszcze będzie musiał tydzień dłużej poczekać 

20210323_184558.jpg

20210323_184604.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...