Skocz do zawartości
point.99

Obudowa do S&P TD Silent 250 m3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem duży błąd kupując profan+ ttmax. Przez to ze jest rozkładany, to na łączeniach trzeszczy. Nie mam pomysłu jak go unieruchomić w tej obudowie 😕 wiec będę pewnie kombinować z czymś podobnym do ciebie z czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25/03/2021 o 20:11, point.99 napisał:

działa ciszej niż mój wiatrak mieszający ProFan 5W

Czym ta szafkę wyłożyłeś? Wcześniej nie zauważyłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, point.99 napisał:

@HappyCow pianka akustyczna

Ile cm? I jakiej firmy? Sam teraz muszę wyciszyć. Testowałeś bez pianki i z pianka? Sorry za tyle pytań 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow https://www.impactfurniture.co.uk/en/product/2403-modern-horizontal-wall-mounted-cabinet-storage-unit-120cm-in-sonoma-oak--academica

to jest dokładnie ta szafka tylko została przerobiona. moja jest wyższa i szersza o kilka centymetrów. Jeśli bym jej nie przerobił to wentylator by się nie zmieścił. Bez pianki jest głośniej. szafkę wylepiłem pianką akustyczną i jeszcze dodałem panele akustyczne takie które spotyka się w studio nagraniowym. Pod wentylator musisz coś dać bo jeśli przykręcisz go po prostu do szafki to będzie trzeszczeć bo nic nie będzie tłumić drgań. Jeśli masz jakieś elementy żeby zbudować lub jakąś starą szafkę żeby przerobić to nie musisz kupować nowej.

@HappyCow  zapominałem dodać że popełniłem jeden błąd przy skręcaniu szafki. jeśli będziesz używać tego samego wentyla to wylot w szafce wytnij  dokładnie nad wentylem w miejscu gdzie zmienia się prędkość obrotów wentyla, będziesz miał potem łatwy dostęp jeśli będziesz chciał zmienić obroty. ja tego nie zrobiłem i teraz  jak będę chciał zmienić obroty to muszę rozbierać szafkę.

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 ja mam w szafie całość i u mnie problem jest inny. Bo mam mały box wiec jest box-wentylator-filtr i to filtr jest najgłośniejszy. Powietrze przez niego przechodzące mega szumi. Wsadziłem całość do szafy która specjalnie pod to teraz kupiłem i myślałem, że to wystarczy ale muszę czymś ja wykleić. Regulator obrotów mam zewnętrzny wiec przykleiłem go sobie do ściany boxa gdzie mam łatwy dostęp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...