Skocz do zawartości
point.99

Northern Light / Tatanka Pure CBD i Deszczówka

Rekomendowane odpowiedzi

Weź usuwaj martwe liśće pleśń może sie od nich robić. Konopie puchną do końca cyklu kwitnienia. Przed śćnką zrób flusza.. ilość palenia przekłada sie na waty i traktowanie rośliny. Szału nie ma  ale popalisz, najmocniejsze palenie będzie z kwiatów które były najbliżej lampy

Edytowane przez Adrianosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 teraz to musztarda po obiedzie ale staraj sie aby   woda którą podlewasz miała w granicach 23°C, roślina wtedy nie doznaje szoku i najlepiej sie wchłaniają pierwiastki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! samą wodą podlewam tydzień. myślę poczekać jeszcze 5 dni, wyłączyć światło i zostawić je na jakieś 48-72 godziny w ciemności i ściąć, podobno taki zabieg może zwiększyć siłę.

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! w jednej z książek czytałem że można w ostatnich dniach narazić rośliny na stres wynikający z niedoboru wilgoci, mniej podlewać i pozwolić jej lekko zwiędnąć co doprowadzi do wytwarzania większej ilości żywicy. ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, czytając książki o hodowli czy przeglądając strony internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro sprawdzałem,  gdzie nie gdzie są bursztynowe, myślę że jeszcze z tydzień. mam pytanie. co powinienem zrobić z liśćmi? bo nie wiem czy jak tak wyglądają, to czy je usuwać, czy po prostu na bieżąco pozbywać się tych martwych, wyschniętych które same odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 lałeś im terra flores ? Bo w pierwszym poście wymieniłeś tylko vega. Pytam bo moim zdaniem powinny być troszkę grubsze te topki ale to może przez jakieś błędy, które popełniłeś podczas grow albo przed geny odmiany. Tak czy siak są ładne i będzie spoko palonko. Jak tydzień do ścinki to możesz wywalić wszystkie wiatrakowe. Widziałem jak ludzie usuwali 2 tyg przed ścinka. Ja teraz tez usune minimum tydzień przed ścinka wszystkie wiatrakowe liście i zostawię same przytopowe z cukrem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro Tak lałem terra flores. Wiem powinny być większe ale to przez moje błędy są takie. pierwsza hodowla nie poszła aż tak w las bo wiem co źle zrobiłem, przy następnej hodowli bardziej wszystkiego dopilnuje więc powinno być tylko lepiej. Tak też zrobię z tymi wiatrakowymi. dzięki za pomoc i życzę ładnych zbiorów.

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...