Skocz do zawartości
point.99

Northern Light / Tatanka Pure CBD i Deszczówka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Pierwsza Hodowla

Homebox Ambient Q60 Plus, Lumatek Attis 200W, S&P TD Silent 250 m3 (trochę za mocny)

Canna CalMag, Agent, Vega, PK 13/14, Boost

Northern Light, Tatanka Pure CBD Podlewam Deszczówką

Hodowla Ma Około 5 Tygodni.

Sporo Problemów Na Początku

DSC02847.JPG

DSC02854.JPG

DSC02859.JPG

DSC02861.JPG

DSC02864.JPG

DSC02865.JPG

DSC02879.JPG

DSC02882.JPG

DSC02883.JPG

DSC02885.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nientak z roślinami może jakiś niedobór lób nadmiar nawozu. Weź trening im zrób  powyginaj gałązki stożki wzrostu poobcinj  czy coś  i chyba na kwitnienie pasuje przełączyć 

Edytowane przez Adrianosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rade. niedobory uzupełniam. to moja pierwsza hodowla. zdecydowałem że nie przytnę wierzchołków. przy drugiej hodowli spróbuje metodą FIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość: sadź na boku a nie na środku. Wtedy będziesz miał więcej miejsca na LST. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ph miedzy 6.1-6.4.

odżywki są, rośliny bardzo dużo pochłaniają w szczególności cbd za to  Northen Light mało problemowe.

boje się troche że szczyty są za blisko siebie przez co może wytworzyć sie pleśń
 

 

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. według mnie to niedobór fosforu. 2-3 tygodnie temu liście z żółtego przechodziły w czerwony, ale teraz jak widać jest już lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester dzieki. chociaż ze to moja pierwsza hodowla to do konca nie jestem zadowolony bo widze ile blędów popełniłem. mam pytanie czy do ścinki jeszcze troche podrosną czy już tak zostanie? i ile mniej wiecej może byc gram suszu z tego po prawej stronie?

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...