Skocz do zawartości
doominik

Critical 2.0 w kokosie

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik

W dniu 11/04/2021 o 03:12, doominik napisał:

@WielebnyMerry Ja już mam Big Bud na flo w drugim namiocie, na veg leci SFV OG Kush i moczy się mieszany grow skunk xl+critical+Jack47.

Można wiedzieć z jakiej firmy big bud i jak to wygląda? Bo właśnie przymierzam się do big bud od ministry of cannabis jako pierwsze indoor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, doominik napisał:

@Zielone krainy leci im 10ty tydzień i trichomy mają mocno mleczne i zaczynają się pojawiać bursztynki, więc w sumie w sam raz na kosę

Przełączyliśmy światło praktycznie tego samego dnia chyba tam jeden dzień różnicy. U mnie za 4 dni bedzie 9 tydzień a u ciebie leci juz 10? Zgubiłeś gdzies tydzień ponad tydzień 😉

@doominik mozesz napisać co masz za dehumidifier? Daje on rade na taki namiot? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik o, to dobrze wiedzieć. Mam o wiele mniejszy box od Twojego, wilgotność między 50 a 60%. To u mnie temperatura byla by o wile wyższa. A szukam osuszacza co ogarnia między 10 a 20 litrów na dobe taki jak Twoj. 

Myslisz ze taki co ogarnia miedzy 1 a 3 litry dał by rade na 60x85x160 czy raczej odpuścić sobie takie małe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! ja kupiłem taki „hogarlabs 16l dehumidifer” tez na Amazonię i fajnie daje radę. Ustawiony mam na 50% i koniec końców jest około 40% w namiocie, uśredniając mam 45% 24/7. Jak wspomniał @doominik podnosi się temp, u mnie to około 3-5 stopie ale w moim przypadku to na plus (grzejnik rzadziej się odpala). Trochę to miejsca niestety zajmuje i na następny grow chyba kupię namio 1.2x1.2 żeby mieć ten 1m2 do wykorzystania na spokojnie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik doczytałem że uzywasz uvb. Widzisz jakąś różnice? To prawda ze rosliny mają lepszy zapach i gołym okiem widać więcej żywicy? Kupiłem teraz taka żarówkę z uvb i czekam na jakieś efekty. Jak narazie Widze ze ziemiorki wyniosły sie z dolu boxa na samą górę hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Tak patrząc na rośliny to reagują na to światło. Żywicy jest więcej, a i tak wydają się zmieniać koloryt trochę. To trochę subiektywna opinia, a i za każdym razem mam inną odmianę. Za 2-3 tygodnie będę wiedział, czy są mocniejsze-ostatnie odkrycie to takie, że THC jest dla konopii filtrem UV, więc jego poziom powinien być wyższy.
Generalnie jest na najlepszy plon do tej pory, po jest tego 3 wiadra 10l (nie 100% pełne, żeby się nie gniotły 😉

wyszło ponad 1200g 😮 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...