Skocz do zawartości
doominik

Critical 2.0 w kokosie

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, Piccolo said:

@doominik gratulacje, spróbuj cookies gelato bardzo dobre wyniki wychodzą.

Miałem już i potwierdzam, bardzo przyjemna odmiana zarówno w uprawie jak i paleniu. Mam Green gelato w szufladzie, ale na lato jeszcze wrzucam amnesia jak tylko będę miał miejsce w namiocie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik daj znać amnesi jestem ciekaw, ja mam lemony teraz i forbbiden fruit( zapach jest kurwa genialny, zamiast perfum bym mógł używać) i te forbideny po 1.8m mi urosły xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo w domu takie choinki trzymasz?

Tak ten plon wygląda-dwa wiadra jeszcze będą leżakować z 3 tygodnie, a trzecie już wyjechało do obrotu, bo niedobory na rynku są od jakiegoś czasu spore 😉

ps już widać jak się zamykają, bo jeszcze wczoraj wiadra były pełne prawie po brzegi 

 

36E6632A-11FD-4040-8A95-C11223C0EB1D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik 1.8m najwyższe szczyty maja. Nie miałem ich od małego tylko dostałem pod koniec Wega, i za słabo trenowane były. Te główne szczytu przez to nie napuchna dobrze, bo muszę je jakby trzymać obok/nad odbylysnikow, nie wiem czy czaisz o co mi chodzi, bo to jest na hps, i by miały 15 cm do lampy;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 15/03/2021 o 20:47, doominik napisał:

@Dobry_Człowiek! w tej chwili lampy są około 25-30 cm nad szczytami. Myślę, że te kilka cm jeszcze się podciągną, a jak nie, to jeszcze je obniże

A na wegu - na jakiej wysokości były przed fazą 12,/12.? 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...