Skocz do zawartości
doominik

Critical 2.0 w kokosie

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik o ile ec podnosi Ci boost ? Co im teraz dokładnie podajesz ?

4 minutes ago, Totoro said:

@doominik o ile ec podnosi Ci boost ? Co im teraz dokładnie podajesz ?

Zmniejszyłeś im podstawę na rzecz boost ? Podpowiesz jakie proporcje podajesz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, czekam jak moje w końcu będą kwitnąć 😆

ile obecnie maja ? 

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanownako, co słychać w namiocie?

U mnie krzuny zaindukowały i chętnie poznam Twój pogląd na to kiedy zmieniać pożywkę z wegowej na flo.

Życzę wysokich wygranych  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, przemiły said:

Uszanownako, co słychać w namiocie?

U mnie krzuny zaindukowały i chętnie poznam Twój pogląd na to kiedy zmieniać pożywkę z wegowej na flo.

Życzę wysokich wygranych  🙂

Nie miałem czasu za bardzo nic tu ogarnąć, ale na razie bez problemów. Może dziś uda mi się coś wrzucić. 

Ja pierwszy tydzień czy tam kilka dni lecę na zestawie na weg i potem przy pierwszej zmianie wody daję na mix na flo.

Teraz używam canna coco A+B i tu zmienia się tylko ec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, WielebnyMerry said:

Grubo będzie i szybko, jak na niecale3 miesiące sezona ładnie to wygląda. U mnie za ten czas dalej weg hehe.

6 tygodni veg i 10 tygodni z haczykiem flo. jak na criticala to długo 10 tygodni, podejrzewam, że nasionka mogły być nie do końca tym, co mi obiecano, bo rośliny mają więcej liści, liście są cieńsze (bardziej sativa, a criticale to bardziej indica), dłużej kwitną i mniej się wyciągnęły, niż oryginalne critical 2.0. Tak czy siak, jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi cristal niewzeszedl a był w gratisów  od dinafem, ale nie zawsze gratisy muszą być świeże. Ważne że nie karzeł i ładnie obrodzil. @doominik  z uwagi że kończy się już twój czas FR, co planujesz na kolejny grow, jakiś może trening, moze zechcesz sam spróbować T-P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...