Skocz do zawartości
doominik

Critical 2.0 w kokosie

Rekomendowane odpowiedzi

@Totoro nic nie dawaj na usuwanie chloru, bo w brew pozorom jest go w wodzie mało, poza tym jest to gaz i bardzo szybko wyparowuje z wody, jak tylko jest w otwartym naczyniu. Jak już, to wystarczy, żeby sobie ta woda postała np w wiaderku czy konewce. 

Co do nawozów, to ja lubię próbować nowe produkty i często biorę ze sklepu coś na próbę i potem dziele się ze sprzedawcą spostrzeżeniami. Większość działa bardzo podobnie, ale zawsze może wskazać jeden, z którego jest się najbardziej zadowolonym. Trzeba też pamiętać, że każdy będzie miał troszkę inny setup. Ja np byłem bardzo zadowolony z house and garden root excelurator w hydro, ale w glebie sprawdza się lepiej. Najlepszy dla mnie to właśnie root shoot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik dzięki wezmę to pod uwagę. Ja zostaje narazie przy canna, podoba mi się stabilność pH i mniej więcej już wiem jakie będzie po dodaniu czegoś co pozwala mi tez sprawdzać czy pH meter działa poprawnie, bo z nimi to różnie bywa. 

pozwolę sobie, wrócić do Ciebie bo masz sporo wiedzy. Powodzenia ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro pod względem pH to mogę tylko potwierdzić-u mnie w wodą RO i normalna dawką canna aqua zawsze było 6.0. i potem powolutku w górę, po 3 dniach 3-4ml pH- i do końca tygodnia spokój. Dla samego tego warto stosować canna. Don tego chyba trudno o lepszą bazę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień zleciał. 

Od 5ciu dni dziewczyny siedzą pod siatką i dziś zgasiłem im światło-dostana 24h ciemni i potem już 12/12. 

W dalszym ciągu dostają mix na veg  (EC 1,2) i myślę, że od środy, może czwartku wraz ze zmianą wody dostana już mix na flo i podniosę im ec do 1,4

 

IMG_6360.jpg

IMG_6361.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy To jest jak do tej pory najdynamiczniej rosnąca odmiana jaka miałem. Palenie mocne, ale bez jakichś cudów, jeśli chodzi o odczucia smakowe. Kop mocny i przyjemny. 

Łatwo się to uprawia-można z nimi robić wszystko. Niestety bardzo trudno już o nasionka od dinafem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, doominik napisał:

dziś zgasiłem im światło-dostana 24h ciemni i potem już 12/12. 

 

 

 

 

@doominik To jest jakis dobry sposób? Szybciej przejdą na flo? 

Ja jak przelaczam to robie im poprostu krótszy dzień. Chcialem cos znaleźć więcej informacji kiedy najlepiej przełączać albo czy są jakies sposoby ale nic nie znalazłem, dlatego pytam.

@Zielone krainy kupienie nasionek od DINAFEM graniczy z cudem. 

A tak po za tym ktos wie kiedy dinafem zacznie znów funkcjonować???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dobry_Człowiek! napisał:

A tak po za tym ktos wie kiedy dinafem zacznie znów funkcjonować???

jak oni sami nie wiedzą 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak znajdziesz te nasionka o ori opakowaniu to bierz ile wejdzie. Jak na pewno bym odkupił i dobrze zapłacił. 

@Dobry_Człowiek! Z tym dłuższym okresem ciemni to po prostu teraz mam światło było włączone od 6 do 24, a chce od 19 do 7 wiec lepiej jest od dać więcej ciemności. Czy to szybciej przełączy je na flo, tego nie wiem. W teorii tak, ale w praktyce zdania są podzielone 

@Szym właścicielowi zmarła żona i chłop się kompletnie załamał. Cała firma stoi i z gościem nie ma żadnego kontaktu podobno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz nie wklejaj przypałowca, szkoda że na kanale stop pomówieniom skasowali filmik dotyczący tego sklepu to byś się dowiedział co nieco na ten temat, a dinafema Ci co mają to pewnie wałek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik tam jest napisane że w oryginalnym opakowaniu, ja dostałem nasionka od anessia seeds w oryginalnym opakowaniu. Ale jeżeli to co Tester pisze jest prawdą, to ja pierdole nie robię uprawy w najbliższym czasie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zielone krainy napisał:

@konopny_janusz No i dlatego moim zdaniem lepiej dmuchać na zimne i iść osobiście, a nie zamawiać.

dokładnie lepiej osobiście do stacjonarki iść i obadać co i jak, danych nie zostawiasz płacisz gotówka itp. Pozdro mordki i z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...