Skocz do zawartości
MGR Anubis

advanced nutrients nawozy i ziemia biobizz ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie chce zmienić z biobizz bo ich reakcja za długa po podaniu te braki mnie rozbrajają... Niby jaka ziemia taki nawóz ale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik zerknij tutaj i zobacz.Screenshot_2021-02-06-16-08-06.thumb.png.fd0c5627b6b1f8ed95284a4d72ee6533.png

Jakoś bardzo mało osób reaguje na posty czy przegląda. Wiem jest tyle artykułów co jak gdzie w miarę na bieżąco czytam przeglądam błędy i błędy popełniam dalej. Dlatego lepiej coś droższego kupić i mieć mniejsze problemy. 

Edytowane przez MGR Anubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie za późno może zacząłem reagować na braki bo już jak z wykresów brak magnezu i wapnia delikatnie się pokazywał ja dalej sama woda z rhzotonikiem tylko dziwne że jeden ciągle żółk  a dostał nawozu nie sprawdzane ph gleby było myślałem że spk jak woda korygowana itd.  Ale cóż dostali jeść z większym ph wody 7.4 podsypane wapnem więc czekamy ale zmienia na inną nawozy mimo wszystko po uprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestawik plus sensi cal mag będzie si?

W skład wchodzi:

Sensi grow 0.5l x2

Sensi bloom 0.5l x2

Bud candy 250ml

Big bud 250ml

Overdrive 250ml

Voodo juice 250ml

B-52 250ml

Screenshot_20220217-095701_Allegro.jpg

Chcę spróbować teraz tej firemki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...