Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Urwij trochę i sprawdz, możesz tez na krzaku. Da się łatwo pestkę wyczuć, ale to są pestki na bank. Nie kieruj się tylko tym, ze coś ci pohermilo przez swiatlo, moga

byc takie geny . Rośliny zapylone nie będę już puchły, będą cała sile przeznaczać na produkcje nasion. Kiedyś miałem przypadek, jak robiłem pestki dotknąłem jajca u faceta nie umyłem rąk i sprawdzałem później panienki dotykaniem, efekt wszystkie zapylone. Ja nigdy nie sadze no name z palenia, bo skoro są tak pestki to znaczy ze coś poszło nie tak simple. Możesz potrzymać ta roślinę niech dojrzeje to co nie zostało zapylone ale więcej niż jest teraz już nie będzie. Oczywiście krzak nie zapyla się cały, tylko tam gdzie dostał się pyłek 

@Zielone krainy jaka herma? To zapylona roślina 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WielebnyMerry tak z reguły jest , lecz tak jak pisałem Moc produkcyjna pójdzie w produkcje nasion nie w topy, choć nie cała 🙂btw dodam jeszcze ze sam zauważyłem przy hermie ze ucierpiałem na ilości suszu ale nie na mocy - to moje osobista refleksja mogę się mylić 

@Zielone krainy nieprawda, jeżeli to herma to mogło to być tylko jedno jajo które puscilo pył na kilka szczytów, reszta może być ok, zapylone roślina nie zapyla dalej. Imo zostaw to palenie niech sobie rośnie, mogę zapytać ile jest zapalonych szczytów z wszystkich krzaków ? 

Edytowane przez Dzielnicowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dzielnicowy  Przerabiałem harmę i wiem, co potrafi zrobić z całym plonem , jaki jest w szafce. Jedna roślina jaka zhermi potrafi zapylić wszystkie inne, ale może masz racje, czas pokaże i jak się mylisz to on za to zapłaci, ale oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry Przydusi je ostro stres ja bym zostawił, jak już nie ma co ich zapalić 

@Zielone krainy Serio uważasz ze zapylone panienka bez jajec może zapylać dalej? Skoro nie ma w namiocie już jaj to co ma je zapalić ? Trzeba sprawdzić i tyle 🙂 jeśli są jaja to trzeba wyjebac prościutkie, wiec koniec końców coś można zostawić 🙂

@Zielone krainy btw widziałem twoja relacje i nie wiedziałem żeby ci zapylila

caly plon? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Dzielnicowy na shermienie mogło wpłynąć dużo czynników ale główny to właśnie nn, powiedzcie wprost, wyciąć te z pestkami czy to nie istotne bo i tak dalej będą powstawały pestki, wolę teraz zareagować i coś mieć niż nie mieć nic "lepszy rydz niż nic"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dzielnicowy  Skąd wiesz, że nie ma jaj, w takim gąszczu myślisz, że po chwili przeglądania zweryfikował na 100% wszystkie rośliny i pewne jest, że są tylko pestki, jakie nic innym rośliną nie zrobią w przyszłości?  Jak nie ma narządów samczych to nic się nie stanie to oczywiste, a jak są , a ja przeoczył to pozapylają inne rośliny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  poszukaj w necie, tematów pewnie jest multum, zdecyduj sam. @Zielone krainy Żaden problem przy takiej ilości roślin nie jest to dużo pracy by sprawdzić czy jest zagrożenie  

@Zielone krainy a ty coś byś proponował? Jakie rozwiązanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dzielnicowy  Teraz może jedynie dokładnie poprzeglądać rośliny i cały czas obserwować czy dalej coś nie hermi, a jak będą się pojawiały nowe narządy samcze to wywalić roślinę, jak to tylko jedna, za nim jeszcze nie pyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy zgadza się, to jest jedyne rozwiązanie. Pisałem ,, zostawiłbym jeśli nie ma ich już co zapylać” wiec zgadzamy się :bongrip: choć ja bym jaja urywał 

@WielebnyMerry kolego to ze ma pestki nie znaczy ze ona jest tu problemem, zostaw ta z pestkamj poszukaj męskich narządów jeśli nie ma to nic nie rob, jeżeli usuniesz ta z pestkami a esesman gdzieś jeszcze rzuca sperma to będzie dalej problem 

Edytowane przez Dzielnicowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to biere latarke i idę. W raie co bede robic zdjecia czy to jajco ale od poczatku patrzalem i nic nie bylo widac. Ale stalo sie tak czy siak jesli to nie przez meska dziwke to sam czyms zjebalem sprawę. Moze byc to nawet sama temperatura, ktura sie utrzymuje w granicach 22-30stC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry musiało być jajco, wiesz kiedyś miałem jajko i mówię dobra idę po coś żeby delikatnie odciąć wróciłem do namiotu i już go znaleźć nie mogłem przez kilka godzin na jeden roślinie 🤣 każdy odrost piętro po pietrze z dołu do góry trochę zajmuje ale jak mus to mus. Ja obstawiam tu na 95% pestkę z palenia które zostało zapylone przez inna herme. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...