Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Piccolo ale nie w dużej  dawce. Stosuje 3pack od poczatku przygód i jest ok. Mialo byc wiecej nawozow ale nie dotarły, niby na magazynie nie bylo a na stronie nie zaznaczyli ze brak hahaha.

Tak jak wspomnialem w niedziele dopiero podleje nawozem, teraz sama woda i ew. opryak nic pozatym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo  to po co azot daja do nawozów. I tak podlewam na zmianę raz woda raz woda z nawozami. Ostatnio przed zdjeciami pojebalo sie i dostalu mutant dawke dla tego teraz tylko wode daje.

Liscie nie sa mocno zielone a i ladnie kwitną, ale że przedobrzyłem to robie płukanie, niech zjedza wpierw co dostały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może ten fryzjer je zestresowal. Ja też miałem strzyc u siebie ale chyba się powstrzymam. Nie miałem nigdy hermy jeszcze, nieciekawa sytuacji oby i u ciebie nie było. To pierwsze zdjęcie trochę podejrzane 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, konopny_janusz napisał:

herma może zarazić inne rośliny w boxie? 

Tak, może je zapłodnić i wtedy roślina zacznie produkować nasiona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa. Bedzie z tego palenie czy nie? Nasiona tez sie przydadza a swiatlo z zewnatrz nie dociera podczas ciemni. Z reszeą nawet tam nie zaglądam.

Takie jajca są na okolo 60% szczytów, zalecenia jakieś? Bo chyba uprawa nie udama i teraz nie wiem czy to ciagnac jako foto relacje czy konczyc z prezentacjami i zaczac nową.

@Dobry_Człowiek! @konopny_janusz @Morenn @Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zerwij jednen ściśnij palcami zobaczysz czy ma nasiono, jeśli tak to nie wyrzucaj jak nie ma jajec to nie będzie zapylać, a pestki i tak do śmieci bo hermione pestki tk hermione rośliny

Edytowane przez Dzielnicowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy no name mam z palenia, a ma najmniej jajec praktycznie wogle. 

Zaczolem szukac nasion i zaobserwowalem na fotkach ze sa podobne jak jedna kropla kwiatostany, wiec jest szansa ze jest git. Dla św. spokoju dam im tydzien teraz za wczesnie na sprawdzenie bo to sie pojawilo okolo 2 dni temu bo wczoraj nawet ich nie obserwowalem tak jak i przedwczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy @konopny_janusz @Dzielnicowy @Morenn @Dobry_Człowiek!

Trochę lepsze może będą te zdjecia.

Jeśli mam zerwać i sprawdzić, to cały szczyt ściąć i sprawdzić czy to pestki, szkoda będzie jak się shermily bo ładnie puchną i miał bym z tego naprawdę dobry plon. Światło jest 35 cm nad szczytami, nigdzie mi nie ucieka ani nie wpada lewe podczas ciemni, nie zaglądam podczas nocy a na no mamę jest tylko jeden szczyt może 2 z takimi kwiatostanami. Wracając do wcześniejszego pytania, shermione da się palić? Jednego małego ściołem i są to raczej pestki.

16210884477145948032578446347502.jpg

16210885049882925546949671384277.jpg

16210886150771251326256669223383.jpg

16210891388564377246133228458573.jpg

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...