Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Up dzień 26🤔😔 słabo ale odbiły i idą do góry, miał być weg 4 tygodnie ale pomoże go x2 czyli 8 tygodni. Trening zadań nie planowałem ale ew będzie super croping jeśli się nie będą mieścić z dodatkiem fimu i siatki. Taki już jestem że wszystko mieszam.

Zdjęcie grupowe, żadnych izbach braków nie ma leje im nadal dawki nawozów 

16151410900032815149206560959930.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz jak bym był filarem to pewnie bym tak zrobił bo zależało by na czasie i szybkim zysku. Ja na szczęście to robię dla siebie, i jestem.z tego zadowolony że się nie poddaje, zawsze coś będzie a nie dokarmiam lewaków, wolał bym podatek od uprawy zapłacić niż dilerom za gram.

 

Dziękuję @konopny_janusz ,  takie podejście jak twoje motywuje mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WielebnyMerry napisał:

Mam pytanie, panny mają około 30cm wzrostu i po około 5-6pieter, dużo może im przybyć przez flo jeszcze?

a kto to wie, sativy najbardziej podrastają na flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry no a jak stwierdzisz? z jaka dokładnością oczekujesz co do centymetra?  moge ci powiedzieć że więcej jak pół metra nie urośnie, coś tam urosnąć może ale chyba nie dużo patrząc po liściach to gen dominuje indyjki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym ogólnie chcem żeby były na około 70-100cm wysokości, trening już jakiś sobie wymyśliłem ale to jeszcze trochę zanim zastosuje.

Podlewam co 2-3 dni na zmianę woda/ odżywki, kiedy widzę że liście jaśnieją daje im ekstra dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIO GROW - 1 L
BIO BLOOM - 1 L
ROOT JUICE - 250 ml
TOP MAX - 500 ml
BIO HEAVEN - 250 ml

nada się bo nie wiem w czym wybrać, niedawna paczka która zamówiłem niedoszla a miało być od CANNA cały zestaw. Który wybrać waszym zdaniem, Biobizz mi las nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP 46 dzień wega 

Do tej pory jest wszystko w porządku zero oznak nadmiarow i niedoborów. 

Zostało im jeszcze 4-14 dni na wegu, przez ten czas chcem je trochę zestresowac co będzie następstwem zarzucenia siatki z oczkami 3x3cm myślę że nie będą za małe! W razie potrzeby mogę je symetrycznie porozcinac i powiększyć.16168289882045232295618264790028.thumb.jpg.a99c1e12ba5c3d81eab606d0eb7ddaac.jpgnoname16168291811021385361692136159882.thumb.jpg.9298ffa15b862f14b5c1ee9179d7adc8.jpgMAZAR 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...