Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych 2 PANIENEK chyba nic nie będzie jedyny ratunek to automaty zamówić żeby dogonił sezona! 

Można rzec że nic się nie rozwijają, na razie jeszcze je zostawiam, ale czuje że w poczekalnym boksie mi pokazały za duży stres chyba tam miały. Może ktoś z was wie więcej czy ssie je uratuje? 16138139826992971281934765371816.thumb.jpg.56dec8e8701d7a31e1a6acec00cc2874.jpg

16138138984313216809059398236356.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  zdjęcia robione zaraz po podlaniu, podlewam około 50ml wody z Rhizotonic połowę zalecanej dawki.

Bardziej bym powiedział że to szok przez wysoką temperaturę jaką miały około 2h w pc boxsie ale to było na samym początku, a quick kush idzie elegancko, buduje piętro i zero braków jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry przy takieh małej roślince nie musi wylatywac dołem. Ona nie ma rozwiniętych dobrze korzeni. I ją tylko dusisz czyms takim jak lejesz az leci spodem. Bo moge sie założyć ze lejesz jej tak co drugi dzien. A takie lanie jak robisz to dla takiej roślinki na ponad tydzien starczy.

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry ja źle dla ciebie niechce. Poprostu teraz zrobilem ten sam błąd. Przelałem je i rośliny staly. Zobacz sobie początek mojej fotorelacji. Ja nauczyłem sie podlewać rosliny wtedy kiedy doniczka jest lekka. Wtedy wiem ze maja susze i ich nie przeleję. Spróbuj tak zrobić.

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! tak właśnie robię, doniczki ważą tyle co nic przed podlaniem. Więc sam już nie wiem co robić. Dziś  jeszcze ich nie podlewalem, ale ważne że quick będzie o ile nic się nie wydarzy, niby będzie purpurowy 

Chyba trochę im lepiej. Quick się ładnie rozwija, ale trochę się w pc wyciągnął.

Przy następnej FR trafia od razu do docelowych doniczka i boksa bez kombinacji 

16139172152567654648023371424312.thumb.jpg.787f842f0b7172427e95c759bba215c1.jpgQuickKush

16139172918303227041491469870676.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura stała, jutro zrobię wyciąg bo już się ciepło zrobiło, w sumie też godzinę po włączeniu się światła zrobiłem zdjęcia wiec około 4stC pójdzie w górę ale nie spada poniżej 21,5st, sprawdzałem to kilka razy o różnych porach.

Masz pomysł @Dobry_Człowiek! ?

Trzymać i tak je będę bo nic nie mam do stracenia, na auto też za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...