Skocz do zawartości
Totoro

Mars Hydro FC3000, 3 x Strawberry Cough i 1 x Purple Punch - 1m2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie, 

Jak piątek to update. Dziś poszła kosa. Dziewczyny ścięte, trymowane maszynka i wrzucone na siatkę. 

Waga na mokro: 
1. Purple - 420g
2. Truskawka - 365g
3. Truskawka - 383g
4. Truskawka - 545g
5. Trym z miski - 220g

Truskawka nr. 2 to ta która stała na froncie z prawej, nr. 3 stała na tyle z lewej, a nr. 4 z tylu po prawej (ta największa).

Łącznie na mokro 1,7kg  zobaczymy ile zostanie. Obstawiam około 400g, wiec według mnie baaaardzo średnio. Robię kolejny projekt sezonów, jeżeli wyjdzie jak ten to zmieniam hobby na zbieranie znaczków. 

Największe topy do ręcznej poprawy jak wyschną bo maszynka sobie z nimi nie radzi, a na mokro nie umiem trymować, wiec jak wyschną to się nimi zajmę  

Jakieś fotki: 
 

 

 

 

 

48702AFE-D5D2-4478-9E15-CF48ED8DBB06.jpeg

372BBF20-90A1-424E-93E5-7518F70B799C.jpeg

8BEF65C0-A867-4EA9-B091-1D9A71FD8B52.jpeg

277DB2D6-88C4-4552-8F6F-FE5465E61EB5.jpeg

FA033066-A886-4B55-8213-053DA8CA0C15.png

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro jakie warunki suszenia tam masz? O wiele szybciej idzie trymowanie tą maszynką? Gratulacje :yummy:

Ja tez jak teraz nie zbiore z 400g z mojej powiechrzni to zmieniam hobby. Caly czas podziwiam fotorelacje gdzie ludzie zbierają z automatów po pół kg z małej powiechrzni. Jak oni to robią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Hm chyba 22* i 50-55%. 
 

Male i średnie topy daje radę, do dużych się nie nadaje. W sumie się im nie przyglądałem za bardzo, wiec ocenie maszynkę jak wyschną. 
 

Kurde ciężki temat. Nie jestem expertem, te grow tez nie było najlepsze aczkolwiek wydaje mi się ze było duuużo lepsze niż poprzednie, a wcześniej łącznie z 4 automatów wyszło mi 495g.. także no nie wiem. Robię teraz jeszcze jedne sezony, a potem nie wiem. Może przejdę na ziemie albo automaty od Fast Buds. Chciałbym uzyskać po 150g z rośliny żeby to miało jakiś sens. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro obniżył bym tą temperature do 18-20 stopni. Szybko ci wyschnie bez łodyg i możesz byc nie zadowolony z zapachu i smaku. No 150g z roślinki z jakims lekkim treningiem to by mnie zadowoliło. Bo te 70-90 to nie. Mysle nad hydro takie na 4 roslinki tylko u mnie to juz sie wiąże z kupnem większego boxa a nie mam sporo miejsca. Musze spróbować te automaty jak ze scroga nie bede zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OlaLola Będą fotki. Coś tam napisze jak pierwsze wrażenia ale konkrety to jeszcze z 2-3 tyg jak zalicza trochę curringu

🍓🍓🍓

 

Purple 😈😈😈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Jaras565 mam taka siatkę i raz suszyłem na tym. Nie mowie ze to jest zły pomysł na suszenie bo po to jest, ale ja mowie tylko swoją opinie że na tej siatce mi za szybko sie wysuszyło i nie bylem zadwolony z zapachu i smaku. Ale można też zrobić tak jak mowi @Totoro czyli niech sie suszy całość i po paru dniach odzielic topy od lodyg i suszyć na siatce. Trzeba zapewnic odpowiednie warunki. Nie za ciepło nie za zimno i wilgotność tez jak z ciepłem nie za duża nie za mała.

Teraz suszyłem pojedyncze łodygi, zajęło to 8 dni i wszystko jest Git.

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro  jaki wynik by nie byl zloty medal masz za wytrwałość jak kazdy grower ktory doprowadza swoja uprawe do konca mimo potyczek. Wynik koncowy to nagroda i zawsze kazdy dostaje tak nagrodę, jedni wieksza drudzy mniejszą. 

Zalezy czy ktos podchodzi do sprawy, jest dilerem czy robi to dla siebie. Mi jak by wyszlo 400g to bym na pewno jakis czas zapszestal uprawy bo zapasu na rok bym miał.

Co do suszenia to fajnie siatki sie sprawują, widzialem na wielu forach ten sposób suszenia, ale najlepszy sposób jest suszenie na lodygach bo reszta substancji sokow splywa do topów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WielebnyMerry jo tylko obrobić kilka set gram samemu to nie jest takie fajne jakby się wydawało trzeba dzień czy dwa posiedzieć przy tym. A z maszynka zajęło mi to jakieś 3-4h 

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, WielebnyMerry napisał:

ale najlepszy sposób jest suszenie na lodygach bo reszta substancji sokow splywa do topów.

jakich substancji 😄 nic nie spływa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, 

kwiaty zostały wysuszone.

Najwiecej wyszło z największej truskawki - 120g, purple 97g i pozostałe truskawki 93g i 85g. Zaokrąglając 400g na sucho, więc jak obstawiałem. I jest to 23% z całości.

Wczoraj truskawka była testowana i czuć mocno te sativkowe geny. Duży zastrzyk energii, chce się dużo gadać i coś robić. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...