Skocz do zawartości
Totoro

Mars Hydro FC3000, 3 x Strawberry Cough i 1 x Purple Punch - 1m2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Poprzednia średnio udana fotorelacja poprzez spalenie krzaków dobiega końca, więc postanowiłem odpalić nowy projekt, a z nim trochę zmian w  magicznym ogródku:

Namiot: Mars Hydro 100x100x180

Lampa: Mars Hydro FC3000

Pestki sezonowe: 3 x Strawberry Cough (Dutch Passion) i 1 x Purple Punch (Barney’S farm) 

Donice: materiałowe 20l

Podłoże: Canna Coco profesional+(70%) batguano, mikroryza, perlite(30%)

Nawozy: Canna coco A i B, calmag agent, boost i pk13/14

Wyciąg: S&P TD- silent 250/100

Filtr węglowy: Rhino pro filter 4”

Nawilżacz: Humipro cool fog 4l

Co2: ExHale 

Trening: topping i lst (?) tutaj nie jestem pewny jak potraktować sezony, czy robić jeden topping czy więcej? Dawajcie pomysły 😉 
 

03.02 pestki poszły do ziemi i 04.02 pojawiło się już Purple punch 

 

24210E15-DA10-4659-8919-852D39E4E72A.jpeg

DD6EF34D-BB77-4EB6-9BF7-DAFDD25D4AA4.jpeg

BD7BC932-16B5-4749-82EE-ADA37D8DD4A1.jpeg

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym boxie widać że pełna profeska. Sporo pewnie w to władowałes kasy. Powodzenia. Mi osobiście lepiej się ogląda fotorelacje gdzie ludzie kitrają ile mogą po szafkach, pc boxach byle by było 😅 tam wiele można zepsuć 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minutes ago, konopny_janusz said:

Po tym boxie widać że pełna profeska. Sporo pewnie w to władowałes kasy. Powodzenia. Mi osobiście lepiej się ogląda fotorelacje gdzie ludzie kitrają ile mogą po szafkach, pc boxach byle by było 😅 tam wiele można zepsuć 

Jak chcesz dużo wyciągnąć to musisz dużo włożyć, aczkolwiek jak mówisz liczy się zajawka. Z tym ze ja jak złapie na coś zajawkę to nie oszczędzam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Totoro napisał:

@Tester w sensie ze multi topping czy jak to się tam nazywa ? 

powiem Ci tak, fajna przygoda z mainliningiem ale wydłuża czas wega znacząco.

Jako szlif umiejętności treningowych super sprawa, jesli zależy Ci na czasie to nie polecam topować więcej niż 2 razy 🙂 do tego dojdą dolne co się przebiją i jeśli im pozwolisz

/edit/ w moim aktualnym growlogu probowalem robić mainlining. 

Edytowane przez Cieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro mam takie same podejście, bo ci zaoszczędzić 100zl czy 200zl, a potem nic nie zebrac, jak można dołożyć parę zł i mieć fajny plon ?🙄🙄🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu tak właśnie myślałem żeby zrobić dwa razy toppingi. Jeden na głównym szczycie i drugi na odrostach, do tego rzucę siatkę żeby lepiej wszystko rozprowadzić i chyba wykonam supercropping 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Piccolo napisał:

@Totoro mam takie same podejście, bo ci zaoszczędzić 100zl czy 200zl, a potem nic nie zebrac, jak można dołożyć parę zł i mieć fajny plon ?🙄🙄🙄

Ja średnio na 2 swojch FR, po odliczeniu wkładu finansowego( pestki, nawozy etc.) Średnio 400zyla do przodu. Więc około 10g zaoszczędzone i tym samym bogatsze państwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

Przyjąłem, że dziewczyny przyszły na świat 4.02, dziś mamy 11.02, więc panny mają równy tydzień. 
 

Warunki:

Lampa wisi około 50cm od roślinek i jest ustawiona na 50% mocy,

temp: około 23’c

wilg: 70-85%

Pytanie do osób które siedzą w sezonach: czy one się rozwijają poprawnie ? Nie są za małe ? 

Po dwóch grow z automatami mam wrażenie, że auto jakoś dużo szybciej rosły. 

Kubeczek w niebieskiej skrzynce to PP, a reszta to truskawy

DDB135EA-DFED-4464-B076-18C5F303EC69.jpeg

44D00619-5992-41B9-97FE-A6EE0AEF3072.jpeg

77F271D1-BA00-47ED-98BA-190D286DC59A.jpeg

37708095-3434-4E02-8E10-312738A06E07.jpeg

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no troszke że tak powiem sie zajeb@łem i pierwsze 2 dni swieciłem im na 10% i jakos 60/70 cm, dnia 3 zwiekszyłem na 30% i 50 cm, końcowo skończyło się na 50% i 50cm.. Nie wiem czemu ale myślałem ze minimum to jest 25% xd i im tak swieciłem, a to było 10%. Troche technologi i człowiek sie gubi 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo nic im nie leje oprócz wody pH 5.9. Papu poszło trochę do mieszanki i teraz nic do pierwszych objawów braków, może jak pójdą do dużej donicy to zacznę coś powoli dawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie póki co tylko żeby wzbogacić mieszankę bo lecę na coco, które nie ma żadnych składników. Nie chce mi się nic lać na korzenie, wiec poszło batguano i bakterie, żeby późniejsze papu lepiej się przyswajało. Jak narazie około 50-100ml wody, jak poleje około 100ml to wycieka dołem, co jakieś 2 dni podlewam ale i psikam je trochę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...