Skocz do zawartości
Skurson

[PCBOX] White Widow / PC box - po raz pierwszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kolejny up panny. Nie wiem czy jej krzywdy nie zrobiłem albo to jakiś mutant 😄 po ttopping miały być 2 szczyty po czym okazało się że są  4 nowe po kilku  dniach na dole zauważyłem kolejne 4 czyli razem 8 (jestem prawie pewien że jest ich 😎 ?! Pozbyłem  się 4 wiatraków bo zaslanialy nowe szczyty. Spoko wygląda jak na swój wiek ?? Dokładnie mam 16 dni i od dzisiaj jest 12/12

20210212_132718.jpg

Edytowane przez Skurrson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezony w moim przypadku wskakiwały we flo od 10 do 20 dni😒 dużo zależy chyba od warunków i genów, u mnie warunki były tak naciągnięte jak kable energetyczne w ostrą  zimę.

 

Roślinna zdrowa! Nie dawaj azotu bo na razie ma jego wystarczająco 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Dzisiaj moja panna skończyła 20 dni. Sam jestem w szoku że przez tylko 20 dni wyrosło mi coś takiego jak na pierwszy in, narazie bez żadnych problemów (odpukać) od 4 dni jest 12/12 ale narazie nic nie widzę. Fryzjera ma co 3-4 dni. Z tego co naliczylem narazie ma 15 małych szczytów 

20210216_175519.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Skurrson napisał:

Fryzjera ma co 3-4 dni.

i po co tak często, spowalniasz krzaka tym, a ma dobry dostęp do światła więc ja bym naginał jak już 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu 23 jak narazie bez żadnych braków czy chorób na szczęście. Panna chyba rozwija się spoko od 3 dni na flo ale narazie bez żadnych znaków. Czekamy 😄

20210219_170229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu 26, 6 dzień 12/12. Panna ma się chyba dobrze, martwią mnie trochę żółte szczyty nie wiem od czego to jest i czy to normalnie??? Nie wiem też czy mogę zrobić fryzjera czy liscie jakoś naginać?? 

20210222_081340.jpg

Edytowane przez Skurrson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Skurrson said:

Witam w dniu 26, 6 dzień 12/12. Panna ma się chyba dobrze, martwią mnie trochę żółte szczyty nie wiem od czego to jest i czy to normalnie??? Nie wiem też czy mogę zrobić fryzjera czy liscie jakoś naginać?? 

20210222_081340.jpg

ej mam pytanie sprawdzisz mój post i powiesz czy powinienem dać już na parapet proszę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Skurrson napisał:

Panna ma się chyba dobrze, martwią mnie trochę żółte szczyty nie wiem od czego to jest i czy to normalnie???

tam chyba wszystko jest ok, przynajmniej na fotce nie dostrzegam niczego złego 

 

27 minut temu, Skurrson napisał:

Nie wiem też czy mogę zrobić fryzjera czy liscie jakoś naginać?? 

nagnij lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WielebnyMerry napisał:

Odslaniaj jak  najbardziej odrosty liście dokonaj do gleby ale nie samej, i odrosty również.

Masz jeszcze z tydzień na trening i później już trzeba ostry odpuscic 

 @WielebnyMerry Czyli mogę ją Jeszcze trenować przez około tydzień i później wszystkie odrosty puścić wolno ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Dzisiaj mija 29 dzień od pestki, 9 dzień 12/12 ni3 jestem pewien czy widać już oznaki kwitnienia. Ogólnie roślina bardzo niska i gęsta, mam nadzieję że będę miał z niej jakąś pociechę:D. Poproszę o opinie kogoś bardziej doświadczonego:)

20210225_132959.jpg

20210225_132929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...