Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciasteczka z marihuaną

 ciasteczka-z-marihuaną-przepis.jpg

Czasem warto dla urozmaicenia palenia zrobić sobie ciastka z marihuaną . Nie samym paleniem człowiek żyje, można spróbować swoich sił ze zrobieniem pysznych i kopiących ciasteczek konopnych. Ciasteczka idealnie nadają się do wspólnego imprezowania ze znajomymi. Możesz delektować się marihuaną całkiem inaczej niż zazwyczaj.

ciastka-z-marihuaną.jpg

Do upieczenia swoich ciasteczek z marihuaną potrzebujesz piekarnika oraz składników, możesz też wykorzystać masło konopne, jak zrobić masło konopne znajdziesz poniżej: 

Pamiętaj że podczas pieczenia nie należy przekraczać temperatury 150 stopni, bo możesz utracić cenne THC.

ciastka-z-marihuaną-przepis.jpg

Poddaj marihuanę procesowi dekarboksylacji:

Przepis na ok. 15 ciasteczek z marihuaną

Niezbędne składniki:

- 2 g do 5 g marihuany 

- 1 jajko

- 100 g masła

- szklanka mąki 

- pół tabliczki czekolady (proponowana gorzka) 

- 1 łyżeczka proszku do pieczenia 

- 1,5 łyżki wiórków kokosowych 

- pół szklanki cukru  

ciastka-z-marihuaną.jpg

Instrukcja pieczenia ciasteczek z marihuaną 

ciastka-z-marihuaną.jpg

- Cukier i masło wkładamy do jakiejś miski, i ucieramy aby uzyskać puszystą i gładką masę 

- Dodaj jajko, podczas ucierania

- Przesiej mąkę do drugiej miski, i dodaj proszek do pieczenia 

- Połącz wszystko z maślaną masą, dodaj rozdrobnioną czekoladę, wiórki kokosowe i dobrze rozdrobnioną marihuanę 

- Wszystko dobrze wymieszaj 

- Na natłuszczoną blachę powykładaj ciasto 

- Następnie włóż do piekarnika na ok. 17-20 minut, uważaj aby nie przekroczyć 150 stopni temperatury 

- Po tym czasie wyciągasz ciasteczka, czekasz aż ostygną i możesz je konsumować 

Pamiętaj takie ciasteczka są w niektórych krajach nielegalne, i nie rób sobie żartów częstując kogoś ciastkami z marihuaną. Osoba spożywająca musi mieć świadomość że spożywa ciastka z zawartością THC. Nie polecamy po zjedzeniu ciasteczek siadać za kierownicą. Ciastka z marihuaną możesz przechowywać w pojemniku. Oczywiście przedstawiony przepis można modyfikować według własnego uznania, życzymy smacznego !!!

ciasteczka-z-marihuaną.jpg

ciastka-z-marihuaną.jpg

ciastka-z-marihuaną.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodana marihuana musi byc po procesie dekarboksylacji? I czy jesli takową juz mam (nie mam jak zrobić masla konopnego) to moge zrobic z nia ciastka czy spowoduje to zbyt duze przegrzanie jej czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hurban tak musi być po procesie dekarboksylacji, możesz z niej zrobić ciastka piecz do temperatury 110 stopni 

 

Edytowane przez Golota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim jestem za granicą do miasta mam w chuj drogi skończyły się bletki nie ma z czego przyjarac, pytanko do was zamiast masla jako produkt w którym rozpuszcza się thc można zrobić cistkanp na bazie oleju roślinnego? Dodam odrazu że ciastka będę chciał zrobić z suszu a nie masła konopnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do wypieku ciasteczek ma być masło konopne i jeszcze marihuana czy tylko samo zwykle masło i marihuana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie wieksze pierdolnięcie jak sie jeszcze zgrindowany temat do tego da? (do ciasta samegow w sobie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22/11/2019 o 15:27, szafonix napisał:

A będzie wieksze pierdolnięcie jak sie jeszcze zgrindowany temat do tego da? (do ciasta samegow w sobie)

Tylko nie przesadz z tematem, bo faza po przyjeciu zbyt duzej ilosci thc do przyjemnych nie nalezy


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najpierw mam zrobić dekarboksylacje czyli nagrzac temat w piekarniku sam a potem dopiero go dodac do ciasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym chciał dodać jeszcze olej konopny o wysokim stężeniu to musze coś szczególnego z nim zrobić czy poprostu wystarczy dodać do ciasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciastka wleciały, do śniadania na dzień dobry..??

Z 1,5-1,8 porcji przepisu wyszły mi 72 ciastka, robione na maśle konopnym + dodane jakies 5g suszu po dekarboksylacji. ?

20200117_031425.jpg

Edytowane przez MagicTree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...